2 dni práca a 2 dni voľno

26. feb 2024

Ahojte, pracuje niekto 2 dni v práci 2 dni voľno? Vyhovuje Vám to? V čom je + a -?
Bolo by to bez nočných, od rána 7 napr do 19 večer, druhý deň tiež od rána 7 do 19 večer a potom 2 dni voľno.

glorikarebeka
26. feb 2024

Keď som bola mladá tak som takto pracovala v kúpeľoch, mne to veľmi vyhovovalo, vedela som si všetko naplánovať od lekára až po kozmetiku

autor
26. feb 2024

@glorikarebeka som mlada, mám 22, bez deti. Jedine partnera mám, on pracuje na vlastnú päsť z domu.

janka95
26. feb 2024

Podľa mňa super. Keď je to bez nočných, máš viac voľných dní aj si vieš naplánovať kopu vecí 🙂 podľa mňa lepšie ako 8čky od pondelka do piatku alebo moje 12ky s nočnými 🙂

lija22
26. feb 2024

pracovala som tak pred detmi a mne to tiez vyhovovalo. Proste dva dni preskucat a volno, aj ked tie dni boli casto nekonecne

patka06
26. feb 2024

Kým som nemala dieťa, som pracovala od 09 - 21 - krátky dlhý týždeň
Bolo to super, mať voľno aj cez pracovný deň.
Mne absolútne nevyhovovalo robiť 8čky každý deň. tak som robila len 1/2 roka - nikdy viac

martinkatinka
26. feb 2024

Pracovala som, mne to vyhovovalo

akyia
26. feb 2024

Robila som ale 16tky, záleží od toho ako veľmi je práca fyzicky náročná, ja som to nezvládala, cely deň na nohách až ku koncu som si trochu “oddýchla” ale na druhý deň som bola k.o. lebo 4-5 hodin spánku (ak sa mi podarilo zaspať) mi nestačili takze som to potom cez voľne dni dospavala

saxana000
26. feb 2024

Kym nemas deti je to super.vela.toho.stihnes vybavis naplanujes.teraz ocenujem pracu od rana do poobedia s volnymi vikendami..