1. atestácia pre učiteľov v Košiciach

tmarky1
19. aug 2014

Ahojte, prosim vas nevie niekto o tom, či je V KE najaká sukromná inštitucia, kde by sa dala spraviť 1. atestacia. Čoskoro získam 60 kreditov a Nechcem isť cez MPC, ani cez Vys.školy.

patulka179
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henibeni
28. dec 2014

ahoj patulka179 mne by si neporadila. Teraz som začala s písaním 1. atestačnej práce, potrebovala by som nejaký vzor. Vopred Ti ďakujem.

hepnerka
2. mar 2015

ahojte dievčence , prosím vás neviete mi poradiť som riaditeľka MŠ a chcela by som si urobiť 1. atestáciu , mám 60 kreditov , ale kde a ako sa mám nahlásiť na nejaký seminár alebo na akej stránke si mám nájsť ponuky kto ponúka možnosť ísť napriamo . Na MPC už mám prihlášku rok a nič. Vopred dík.

mimi1976
19. mar 2015

@hepnerka prihlasku, resp. žiadosť o atestaciu sa podava spolu s hotovou pracou a osvedceniami o ziskanych kreditoch

tinuska436
3. apr 2016

@patulka179 Dobrý. Našla som ru ze ste robili atestacku na fhpv.mozem vediet z akeho predmetu? ja chcem robit z geografie a chodila som na vs prave na fhpv.no nevedela som ze sa aj tam atestacka da robit.

bubinka68
3. apr 2016

Žienky, nechcem byť príliš odvážna, ale aké názvy atestačných prác máte. 😉

jamocka4
3. apr 2016

Aj mňa by zaujímali nejaké informácie, ak sa dá... Asi pred polrokom som si podala žiadosť na predatestačné do PO na MPC, ale neozvali sa mi zatiaľ. Mám dosť kreditov už aj priamo napísať prácu a ísť obhájiť..len sa neviem ako a kam pohnúť.

bubinka68
3. apr 2016

@jamocka4 No ja premýšľam nad MPC Prešov, kreditov mám viac ako dosť. Naposledy, keď som sa rozprávala s jedným s MPC, ktorý tam priamo pracuje (mala som s ním školenie) vravel, že majú veľmi veľa žiadosti na predatestačné a otvoria len 3 po 30 ľudí, neviem či sa zmenilo. Ja chcem ísť priamo písať, len neviem akú tému zvoliť. Mám pocit, že je to tabu, nikto sa s tým nepodelí. Tak budeme sa musieť s tým asi popasovať samé

jamocka4
3. apr 2016

@bubinka68 no veď to, že aj ja by som mohla ísť rovno písať, len neviem ako na to =(

tinuska436
4. apr 2016

@bubinka68 ja tiez nad mpc po rozmyslam... vcera som sa dopatrala ze 18.4 je jednodnove skolenie-atestacne minimum a tam sa konzultuje praca. treba sa prihlasit do 14.4

tinuska436
4. apr 2016

@tinuska436 a mozem vediet z akeho predmetu? ja 1.atestacnu a z geo.

tinuska436
4. apr 2016

@bubinka68 a mozem vediet z akeho prtedmetu? ja 1.atestacku a z geo

bubinka68
5. apr 2016

@tinuska436 tak ja by som to dala z biologie, alebo z náboženstva.

jamocka4
5. apr 2016

@bubinka68, @tinuska436 ja zo slovenského jazyka

alenakun
4. feb 2017

Ahojte dievcata,obraciam sa na vás s otázkou a zároveň aj prosbou.. Som 4mesiaca na MD a rozhodla som sa,ze napíšem prvú atestáciu .. Písali ste niektorá atestáciu z biologie pre ZŠ?
Dakujem.;;

zuzica2017
9. apr 2017

@hepnerka
Tiež sa chystám písať prvú atestačku a mám problém s témou. Viete mi nejaké poradiť, alebo nejaké info čo by mi pomohlo?
Ďakujem