Zvykne si dieťa na dve postieľky?

stargirl
25. mar 2020

Ahojte baby,

Prosím Vás o radu. Neviem čo ma po pôrode čaká a počítam s tým najhorším :D Postielku v spálni máme možnosť umiestniť na konci izby čo je "ďaleko" , tak ma napadá ešte jedna možnosť a to kúpa takejto cestovateľskej postielky, ktorá by sa mi zmestila k posteli , aby som videla na bábo a aby som nemusela každé dve hodiny vstávať, presúvať sa, stresovať sa, atď.
Je blbosť mať dve postieľky, zvykne si na to to dieťa, alebo sú to aj vyhodené peniaze? Ja vôbec neviem čo a nemám sa s kým poradiť. Tak budem vďačná za každú radu, ďakujem a pekný deň 🙂

brezza
25. mar 2020

@stargirl ake to ma rozmery? Podla mna z toho babo rychlo vyrastie a ked sa zacne zdvihat bude to uz nebezpecne. Je to riesenie len na par mesiacov

stargirl
autor
25. mar 2020

@brezza 96 x 54 x 84 cm a udrží max 9 kg

brezza
25. mar 2020

@stargirl no podla mna to je tak max do 4 mesiaca. Zalezi od sikovnosti dietata

brezza
25. mar 2020

@stargirl neda sa ti posunut postel k stene a dat k posteli normalnu postielku?

momoqui
25. mar 2020

@stargirl Da sa manzelska postel posunut k stene alebo oknu?
Pozri si postielku Stokke, prve mesiace taka malinka postielka staci. Tato stokke je super, da sa zvacsovat. Ja som ju nemala lebo som o nej nevedela ale pri dalsom dietati by som ju kupila.
Ja som mala pri druhej dcerke 2 postielky a nemyslim si ze by jej nejak vadilo. Spala hocikde aj na manzelskej posteli.

zafir
25. mar 2020

@stargirl ahoj skus pozriet moj bazar. Mozno nieco podobne hladas.

xjakubikovak
25. mar 2020

@stargirl a nemoze spat s vami v posteli? 🙂 tam by ti stačilo dokúpiť bocnicu.

sono2
25. mar 2020

Tak naše vždy spali do kým som dojčila s nami. Dojčene dieťa veľmi vyžaduje kontakt a máš to hlavne praktické prísť odísť deti sú väčšinou neprekladatelne. Postielku až neskôr. My máme momentálne 10mesačnú stále u nás. Má urobené zábrany nejako je už naučena že keď sa zobudí cez deň sa ohlási a sedí na posteli.
V noci tiež neni problém a ja mám po pravici ešte dcéru s prirazenou postielkou tri a pol ročnou a cestovnú už vôbec nie tá je neskutočne nízka. Ak myslíš na fotke tu čo si dala tak tá je myslím do pol roka a nevidím v nej zmysel lebo časom budeš potrebovať aj tak väčšiu ak teda nechceš mať dieťa hneď do inej izby. Neviem aké máš plány s krmením

z1984
25. mar 2020

Ja mam postielku a nemam ju pri posteli lebo tiez.sa mi nezmesti. A mam ju na konci izby. Zo zaciatku som stale vstavala niekedy manzel mal to bližšie. Ale teraz mam baby kamerku tak sa len kuknem. A mam este aj kolisku a tu mam v.obyvačke

selest
25. mar 2020

Nieje blbost mat dve postielky ale z tejto ti moze rychlo vyrast a ak budes mat sikovne dieta tak ti vydrzi ta postielka mozno 3 mesiace, mizno trosku viac. Vzhladom k tomu ze nestoji par eur tak to uz ty musis vediet ci sa ti to oplati.

lucyluv
25. mar 2020

Tak ti poviem, ak ma clovek dost penazi a zjednodusi mu to zivot, blbost to nie je 🙂 ja som mala presne tamtu postielku do 6m, nam sa ina vtedy nemestila

lulu2014
25. mar 2020

@stargirl zdravim . Je otazka ake bude babatko?! Mozno prespinka viacej mozno menej. Je to na tebe ci chces mat postielku pri sebe.... ja som to riesila nasou postelou. Spinkala s nami a vsetci sme boli spokojni.
Postielku sme v noci takmer nepouzili. Cez den bola fajn ked som potrebovala nieco urobit kvoli bezpecnosti.
Ale na toto ma kazdy iny nazor. Takto sme fungovali my. Som spokojna a nic by som nemenila 🙂

jajka71
25. mar 2020

@stargirl na par mesiacov, neuvazovala si o moznosti dat postielku k noham manzelskej postele? Suseda tak mala...ja mam predcasniatka dvojicky a byvali sme 3r u svokry v izbe plnej jej nabytku a tak boli vyse roka v 1maxi postielke...kazdopadne by som volila postielku, su aj rastuce verzie, ja som kazdopadne brala zretel na bezpecnost (ohradkovy system) a kvalitny matrac, su aj postielky, na ktorych sa da zlozit jedna strana a prisunut k manzelskej posteli.

stargirl
autor
26. mar 2020

Ženy zlaté, ďakujem Vám všetkým čo ste niečo napísali. Tak ja si to ešte premyslím, zanaylzujem a uvidím. Nedá sa mi dať postieľka k stene a bojím sa, že sa mi ten prvý mesiac bude aj otrasne pohybovať a vstávať k bábu tak uvidím , že ako to urobím.
Ešte raz Vám ďakujem a všetkým pekný deň 😘