Župan pre dieťa do roka

22. jan 2022

Ma zmysel kupit par mesacnemu dietatku zupan? Uz sa mi zle utiera dcerka do osusky, pride mi, ze sa ledva do osusky zmesti. Tak rozmyslam, ze by som ju po kupani osusila zupanom, a potom jej zupan na chvilu obliekla.

loliki
22. jan 2022

Nemá. Načo? Vyrastie.

oli18
22. jan 2022

Veď sú aj veľké osušky, tú využije dlho.

ivangeline
22. jan 2022

Nie. Az 2r sme kupovali.

ajka0207
22. jan 2022

Kým nechodí sama tak to nemá žiadny zmysel. A ty sa ako utieras? Však asi sa tiež nevojdes celá do osušky nie?

ukulela
22. jan 2022

Ususis jeu zupanom a potom do mokreho oblecies? Kup velku jemnu osusku a hotovo.

haley7897
22. jan 2022

Som jediná kto nepoužíva župan na utieranie? 🤔

autor
22. jan 2022

@ajka0207 Ale ja ju prenasam do izby, a tam ju kremikujem. Tak som myslela, ze keby bola tu chvilu v zupane, ze by to bolo lepsie ako v osuske. Lebo z osusky cela trci 😀

adriannasvk
22. jan 2022

Neexistuje, vsak kup velku detsku osusku a tych par metrov co ju prenesies,na to ozaj zupan nepotrebujes. Z toho by ti tiez trcala,vsak nie je az po zem. Ja som kupila mega osusku a maly ma 7 rokov a este stale mu postacuje 😄

vilma7
22. jan 2022

Tak vezmi predsa veľký uterák 🤪

andreatytler
22. jan 2022

My sme dostali zupan ako dar a nevyuzili sme ho vobec, Ale ak si myslis ze by ti to tak vyhovovalo, tak kludne. Ale mysli na to ze kym bude mat tak 2 roky, budes kupovat aj 3-4 zupany. Radsej by som kupila velku osusku. Ta sa vzdy vyuzije aj do buducna.

hennyinnsbruck
22. jan 2022

No ked sa ledva zmesti do osusky tak zober predsa velku 😳😳😳😳🤦🏼‍♀️

selest
22. jan 2022

Moj by si to asi nedal obliect. Ma velku osusku, tiez sa uz do malej nezmestil zakrutit

simsalabim
22. jan 2022

Ved rocne dieta sa do osusky zmestit musi 🤔 Neviem si predstavit mokre dieta pchat do zupana, tie mokre rucky by sa v rukavoch zasekli…

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
engynka
22. jan 2022

Existju muselinove osusky pre deti. Su velke moj 2.5 rocny sa cely do toho zabali. A kedze su to muselinky tak super saju. Ja som ich kupila v brendone. Skus pozriet

jaskolka
22. jan 2022

A to je ako veľká keď sa nezmesti do osušky? A ze trčia nohy? Ci ako myslíš, že celá trčí? Ani do zupanu ju neobalis ako do kukly, veď normálne tiež jej budú trčať nohy, či chces župan až po zem alebo ako?
Okrem toho neviem si predstaviť, ako obliect mokrému klzkemu dieťaťu župan,nemusí ti hneď spolupracovat pri obliekaní a budeš sa s ním naťahovať vo vani? ja by som sa bála, že sa posmykne nejako pri tom. syna vezmem normálne zabaleneho do veľkej osušky a nesiem ho von z kúpeľne.ved ten kúsok je to ok, nenesies ho hádam cez desať studených izieb...
A keď ju utieras, tak predsa nemusí byť úplne zabalená?