Značka oblečenia Kiki&Koko

ekyna
27. okt 2016

Dobry den,
chcela by som sa opytat, ci niekto neviem nieco viac o znacke Kiki&Koko. Neviem o nej nic konkretne najst. Zaujala ma v bazariku jedna zimna bundicka tejto znacky, nova s visackou za 15€. Ci ju kupovat alebo radsej napr. z Lidlu. Dakujem

andy57
27. okt 2016

Nie je to značka náhodou z kik?

lucik194
27. okt 2016

tak to je obchod KIK ta znacka

ekyna
autor
27. okt 2016

@andy57
@lucik194 no to prave neviem 🙂

nanulka24
27. okt 2016

Je to z Kiku. Aj my mame odtial par veci a som celkom spokojna 👍

ekyna
autor
27. okt 2016

@nanulka24 ano, aj ja som bola vzdy spokojna. Len som chcela vediet, ci je 15eur za novu bundicku odtial vela alebo fajn cena. Lebo sa mi paci, ale za tolko je aj z Lidlu

andy57
27. okt 2016

@ekyna mne sa zda ze su tam take ceny ze bundy za 15€, ak sa ti zda vela skus pepco, tam maju lacnejsie a tiez dobra kvalita, ja chvalim bundy z pepca 🙂 aj z lidla 🙂

nanulka24
27. okt 2016

Teraz mali v kik nove detske bundy za 25,99 € takze za 15 sa oplati podla mojho nazoru

ekyna
autor
27. okt 2016

ja ju na tento rok nepotrebujem. Beriem od nej pyzamko, tak som pozerala aj ostatne inzeraty a paci sa mi pre synceka na dalsi rok. Asi ju vezmem a hotovo

lenkark
27. okt 2016

Ja som s touto značkou veľmi spokojná už po 2 roky majú chalani zimné bundy od tejto značky...Nové stoja okolo 19-21 euro takže za 15 je fajn pokial je uplne nová a poprípade už aj s poštovným lebo inak sa vám oplatí zájsť si kúpiť sama novú... sú teplučké, super podľa mňa lepšie ako lidl tie mi prídu že sú moc tenké a nie tak vyteplené ... aj tričká sú fajn nevyťahujú sa .... ja za seba môžem iba odporúčať... 🙂 😉

ekyna
autor
27. okt 2016

@lenkark super, dakujem krasne

cokobebe
5. apr 2017

@ekyna dakujem za otazku, usetrila si mi hladanie. Kupili sme uzasnu bundu v sekaci a chcem aj vacsiu taku, tak uz viem kde hladat. Vdaka 😘