Zimný overal pre 1,5-ročné dieťa

mama4444
17. aug 2022

Dobry den.
Aky typ overalu pouzivate prosim Vas , v ktorom sa vie 1,5 rocne dieta normalne pohybovat a je teply na zimu?
PS : co hovorite na Lidl overal zimny ?
Dakujem

denden77
17. aug 2022

@mama4444 lidl sme mali kupeny a ani sme nerozbalili, pouzivala z Nextu 😊

nikpa
17. aug 2022

@mama4444 pokiaľ vie chodiť tak sa bude normálne pohybovať aj v overale 😀 Ja dávam deťom kombinézy v celku, keď sa váľajú po snehu, nemusím sa báť, že sa im niečo dostane medzi gate a bundu. Tie čo majú v Lidli mi prídu tenké ale zase keď bývate niekde v meste mimo hôr, sneh vám napadne 2x za zimu a teploty sú tesne pod 0 tak asi stačí aj ten z Lidla. Ale keď bývate niekde v Poprade alebo sa chodievate sánkovať na hory tak radím niečo lepšie kúpiť, napr. v Sportisime mávaju také lepšie alebo aj z Tesca sme mali taký teplejší.

motylik21
17. aug 2022

Lidl overaly sú fajn, naši obaja mávali bežne zimný overal z Lidl alebo z Tesca

ecko80
17. aug 2022

@mama4444 Mala som z Lidla a bola som spokojna. Oni mavaju v ponuke hrube aj tensie zimne overaly. Ten hruby som mala do minusovej zimy, tensi som davala, ked nemrzlo. A ako sa vyssie pise, ak uz vie chodit, bude sa vediet pohybovat aj v overale 🙂

pondelok01
17. aug 2022

@mama4444 my sme mali Lidl aj softshellovy na jesen/jar/teplejsie zimne dni, a hruby do snehu, a bola som spokojna, podla mna su fajn, aj funkcne, a za tu cenu neni o com.

ja_bb
17. aug 2022

@mama4444 My sme mali 1x pepco supravu,ta bola ale hruba,ostatne roky z Lidla a az tento posledny,mal 5,5 roka v zime,tak zo športového obchodu,lebo lidl taku velkost nemal 🙂

simca06022011
17. aug 2022

no kombiinezy v celku som uz ked velmi mala behala nepouzivala. Nosila klasika oteplovaky a bunda, nam sa to proste viac osvedcilo. KEd chodila v kociku (sportiak sa pouzival u nas vtedy este, je februarova), tak mala klasika zateplene nohavice a bundu a fusak.
Coccodrilo sme vtedy mali, teraz neveim ake su kde ponuky. My tie cele kombinezy nemame radi, ked sa dochadza niekam za snehom, cestuje, enbodaj sa niekde stoji na obed... vyzliekat to cele, lahsie nam je vyzliect bundu a ostalo nam to az do teraz.
Ak by sa mi dieta denno denne valalo s detmi v snehu, tak o overale na tento ucel pouvazujem, ale to sa nedialo a do dnes nedeje.

poslednepogo
17. aug 2022

@mama4444 lidl može byť, mal rok aj čosi, kúpila som 92 a myslím že aj túto zimu mu bude dobrý

tiumen
17. aug 2022

Tchibo sú super 👌 za mňa tie lidlové nič moc

ivangeline
17. aug 2022

Lidl ma vacsie veci ako pise velkost.

evkamotka
17. aug 2022

Ja mam krasny Pidilidi na rok a pol, mozem ti ho predat. V pripade zaujmu si mozeme napisat spravu. Je cierny s farebnymi schematickymi zvieratkami