Zimné topánočky a snehuľky pre najmenších

1lusia1
29. nov 2016

Ahojte. Prosím poradte nejaké teplučké zimné topánočky alebo snehulky pre dcérku. Nosíme vel.20 a máme úzku nôžku. Chcela by som už skôr nejaké snehulky čo by sa jej nevyzúvali. Máte niekto skúsenosť s touto stránkou a s tými snehulkami? Dakujem
http://www.m-shop.sk/m-shop/eshop/2-1-Obuv/1103...

pribinak
29. nov 2016

a preco chces za kazdu cenu snehule, ked ma uzku nozicku? skus napr. goratexove topanky, tie sa nepremocia, drzia teplo a ked su na snurovanie, tak su dobre aj na uzku nozicku

1lusia1
autor
29. nov 2016

@pribinak chcem nieco v čom jej nebude zima a nepremocia sa a preto som uviedla snehulky. Nie je to za každú cenu. Goratexove ma nenapadli a netusim ci na takú malu nozku sa aj vyrabaju. Robila som v sportovej predajni a mali sme az od čísla 22 tuším. My nosíme 20.

luciamic
29. nov 2016

@1lusia1 moj syn ma tiez velkost 20 a uzunku nohu, ked uz je tu rec o goratexovych, mne sa podarilo tu na bazariku vychytat tieto od Superfit, skoro nove, spokojnost uplna! Trosku viac zatiahnem pracky a neskopavaju sa. Inak ked som to dobre pochopila z krabice, tak Superfit vyraba 3 sirky topanok, uzke, normalne a siroke. Tie nase su "normalne", ale zdaju sa mi akuratne, na hrube pancuchy. Mozno ked raz budem kupovat nejake topanky od Superfit bez zateplenia tak sa zameram na tie uzke modely...

pribinak
29. nov 2016

@1lusia1 pozri www.beni.sk
Napr značka Superfit

inka04
29. nov 2016

Jednoznacne superfit🙂

katkapalo1
29. nov 2016

Prosím poraďte aj mne tak isto mame 20 tku nôžku ešte nechodíme ale snažíme sa. No my mame hrubú nôžku. Co mu kúpiť aké topánky.? Chceli sme snehule poradíte nejaké? Aby sa ľahko obuvali. Ďakujem 😊

vikipollard
29. nov 2016

Dobry den. Mam na predaj superfit goretex zimne velkost 20. Su nenosene a za polovicnu cenu ako v obchode. Mam ich v bazare. Neviem ci je prispevok vhodny ak nie ospravedlnujem sa vopred. Dakujem

pribinak
30. nov 2016

Musis vybrat vlozku z topanky, postaviť na vlozku nohy dietata, tak aby dieta skutočne stalo a budes vidiet ci je topanka dostatočne široká. Nozicka nesmie prečnievat a potrebujes tak o 1cm väčšiu aby topanky vydržali celu zimu

1lusia1
autor
1. dec 2016

@vikipollard dakujem ze ponuku ale vcera som skusala vložku v topanockach ktore nosíme a budeme potrebovať asi 21tky. Ale dakujem.

alenka7777
1. dec 2016

Superfit,alebo slovenske od slovobuvi.su lacnejsie ako superfit,ale tiez teplucke a nepremokave

1lusia1
autor
1. dec 2016

@alenka7777 dakujem krasne 🙂