Zimné topánočky

lilcookie
28. okt 2022

Ahojte maminy , rada by som si od vás nechala poradiť, aké topánočky kupujete svojim detičkám na zimu.Mám na mysli deti vo veku 2-3 rôčky.
Kupujete iba zdravotnícke topánky napríklad protetica alebo aj z obchodných retazcov typu H&M či reserved?

zuzkaa1991
28. okt 2022

@lilcookie ja som kupila bogs alebo demar cizmy za mna topka a lahke

ikonica
28. okt 2022

Kupila spm v lidli lupilu cizmy nepremokave a este superfity...

natalala
28. okt 2022

@lilcookie ja som na tento rok kupila na zimu jedny ddstep, druhe froddo a este jedny bisgaard zateplene gumaciky. Nekupujem topanky v spominanych retazcoch, je to nekvalitna obuv aj ked vizualne velakrat pekna. U tak maleho dietatka (moja ma 2,5) je lepsie vybrat kvalitnu topanku, kt podpori spravny vyvin chodidla.

jjanulienka
28. okt 2022

My kupujeme väčšinou d.d. Step alebo Protetika

beata_k
28. okt 2022

Ma sikou nohu, takze len konkretne znacky. Tak, ci onak. Mam len jednu podmienku. Musia byt kozene.

mamamasama
28. okt 2022

Náš má na dvor Quecha z Decathlonu. Nepremokavé, teplé, vysoké, takže aj do snehu.

nikpa
28. okt 2022

@lilcookie nekupujem pre deti Hm, Reserved, Next a pod... Topánky su veľmi dôležité, radšej si za ne priplatím a kúpim lacnejšie napr. tepláky, mikinu... Predsa záleží od toho noha, chrbtica, deti su ešte vo vývoji, nerada by som im nechala spomienku na cely život v podobe krivej chrbtice alebo vyčaptanej nohy (obrazne povedané).

evkamotka
28. okt 2022

Tuto zimu starsi froddo, mladsi dd step. Riadim sa rozmermi chodidla, tzn dlzkou ale aj sirkou nohy. Tvarom chodidla-volim barefooty, ktore maju tvar ako realne noha ma, nie su v spicke zuzene

cherry_cherry
28. okt 2022

H&M a podobne nekupujem. Vacsinou su to velmi tvrde boty, uplne neohybne.
S DD step mam zle skusenosti, vzdy po 2-3 tyzdnoch vyzerali akoby ich nosila 2 sezony 🙈
Ja som si zvykla kupovat Geox alebo Superfit. Pre strasiu uz aj Lasocki z CCC, daju sa najst schopne.

riskoh
28. okt 2022

Geox

stanislavicenka
28. okt 2022

@lilcookie tieto znacky, co si pomenovala okolo zdravotnych topanok ani nesli. A retazcove topanky som nekupila nikdy ani sebe, ani detom. Kupujem barefoot topanky

yanni
28. okt 2022

Urcite take ake si ty vymenovala nekupuj. My sme na barefoot. kazoo dieta ma od inetto vyrobcu. Treby polerat nohu, dlzku, sirku a zohladnit aj nart. Next, Reserved atd. su primarne zamerane na oblecenie. O topankacvh nemaju ani sajnu.

adonish
29. okt 2022

@lilcookie dcerka ide mat tretiu zimu zateplene gumaky znacky Enfant. Lahke, hrejivé, nepremokave 😊 este ma na striedacku Superfity

jesenzima
29. okt 2022

Decathlon, nepremokavé, zateplené..

janulik2008
29. okt 2022

Malá napr v troch rokoch mala NIKE tenisky. Na zimu sme skúsili hocijake aj nejaké za 50€ tie také gumáky čo sú zateplené a leteli do koša až sme skončili pri DEMAR a tie sú najlepšie na suchú zimu vezmeme asi terrex len teda malá má už 7. a súhlas ako tu niekto písal napr HM má veľmi tvrdé topánky to mala ani nechce

animus
31. okt 2022

@lilcookie zateplené goratexove primigi

tinsssss
3. nov 2022

@lilcookie Ahoj, ja kupujem jeseň jar ddstep, ale presne ako mamina vyššie podotkla, po 2 t vyzerajú, že majú 2 roky😀 každopádne my sme celú minulú zimu prelietali v demar gumakoch s ovcou kožušinou vo vnutri. Tá mňa sú to jedny skvelé boty, teplé, do každého počasia. Bála som sa, že sa jej v nich bude šmýkať, ale nebolo to tak. Topánka je ľahká, čiže sa v nej aj dobre chodí. Ona sa ich na jar odmietala vzdať 😀 chcela gumáčiky. Bodka. Túto zimu bude mať 2apol roka a opäť kúpim demar