Zimné topánky pre dvojročné dieťa

11. okt 2021

Maminky poraďte mi, aké topánky na zimu kúpiť malej. Kupovali ste po jednom ,,čižmičky" a snehule alebo ako? Ja vôbec netuším, po akom type sa mam pozerať. Chcm klasika aby boli teplé a nepremokavé. A z akého obchodu ? Cez net objednávať nechcem, radšej naživo aj odskúšať..

pribinak
11. okt 2021

Chceš naživo, však nápis aspoň mesto a baby ti poradia že v ktorom meste aký obchod

1angelika
11. okt 2021

Jedny také snehuľky nepremokavé a druhé nejaké teplé topánočky..na takú zimu aké sú posledné roky, bez snehu a nad nulou. Podľa toho kde bývate, aké mávate teploty.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladybug138
11. okt 2021

@1angelika suhlasim, my sme minuly rok mali jedny snehulky a druhe protetika s kozusinou vnutri 🙂

simona92101
11. okt 2021

Snehule zn.Demar na sankovacku a behanie po vonku v snehu(byvame na dedine),a klasicke zateplene topanky,my sme mali Primigi.znacky su rozne,Protetika,Demar,Ddstep...rozne strihy,neviem aku ma dieta nozicku,treba ist do obuvi,aby ti poradili vhodny typ a poskusali.my uz mame overeny obchodik www.botkydorobotky.sk,v TT maju aj predajnu

autor
11. okt 2021

@simona92101 skúsime tam skočiť, už som počula o tom obchode ale totálne mi to vyfučalo. Ďakujem 😊 aj tie snehule ste tam kupovali ?

simona92101
11. okt 2021

Tieto snehulky som tam nevidela,ale kdekolvek na nete ich dostat kupit,pekne sa daju na akukolvek nozicku stiahnut snurkami,my sme mali tieto vid foto