Zimné topánky pre 1,5-ročné dieťa

p_gregusova
11. dec 2022

Pekný večer prajem,
bola by som veľmi rada, ak by ste mi odporučili dobré, kvalitné, nepremokavé ale najmä teplé topánky do snehu pre deti (1,5 r.; 22č), s ktorými máte pozitívnu skúsenosť.
Príde mi to, že všetky topánky, ktoré hľadám pre malé deti sú nedostatočne teplé a nožky buď premoknú alebo sú ľadové.

Ďakujem krásne 😊

domiklik
11. dec 2022

@p_gregusova mam protetiky vo vnútri s niečím ako kožušina, ja som ich naimpregnovala a sú ôk, dokonca by som povedala, že občas sú aj trochu moc teplé... Mam iný problém, sú ťažké a syn v nich nevie chodiť, ale zatiaľ som teplé, nepremokavé a odľahčené nenasla

lyci
11. dec 2022

@p_gregusova ja na zimu kazdy rok kupujem demar mammut. 100% nepremokave a teple. mali sme raz protetika s kozusinou a premokli v prvej mokrej trave

amonet
11. dec 2022

nuz, topanka sa hlada aj podla rozmeru nie iba podla velkosti. moja ma frodo paix winter pekne makke a teda davam len pancuchu, suche a teple

nikpa
11. dec 2022

@p_gregusova mám dobré skúsenosti s DD step, Geox a Superfit. Ani jeden syn nemal nikdy mokré nohy, samozrejme nechodíme von keď leje ale normálne keď je mokro, naprsane alebo aj sneží, či mrholi dážď. Tiež na sánkovanie ich nosia.

pele
11. dec 2022

Ja mam dobru skusenost aj s Elefanten. Mavaju ich v Deichmanne.

luliu
11. dec 2022

Superfit

olivierko229
11. dec 2022

@p_gregusova my obuvame barefoot, ale so zimnymi sme mali problem, kym sme neobjavili tieto : https://www.decathlon.sk/p/168205-148460_detske...
Su aj modre. Nie su velmi siroke, ale makkucke, starsie si ich obuje samo, pomocou tych kruzkov, kde da prsteky, nase deti ich miluju 🙂. Jedina ich nevyhoda, ze su len po cislo 25.

simona20201309
11. dec 2022

Superfit

lienka.7
11. dec 2022

@p_gregusova jednoznačne supetfit. Mali sme 4va ani v jedných nemala mokre nohy.