Zimná vetrovka a otepľovačky z Lídla

sidhan
7. okt 2017

Ahojte babi zaujímalo by ma či tie zimné vetrovky z Lidla sú dobré na zimu.Teraz to tam mali a mamičky sa tam dobre že nepobili o to.Mne sa to zdalo na zimu dosť tenké !Nebude v zime v tomto dieťatku zima keď začne poriadne mrznúť.Aku máte s týmito bundami skusenosti

bosoriak
7. okt 2017

@sidhan Ahoj, odkedy mam deti, odvtedy kupujem zimne veci len v lidli, vratane topanok. Najlepsi pomer cena/vykon obzvlast ak neplanujem investovat do jednej sezony 200 eur na hlavu len na bundu. Aj mne sa to vzdy zdalo tenke, ale nikdy im v tom zima nebola. Ved pod tym maju aj ine oblecenie. Nikdy nepremokli a ze sa valali v snehu viac nez dost.

Samozrejme, nie je to na vrcholovy sport ani na profesionalne lyzovanie, ale na bezny zimny zivot v meste a na sankovanie ideal.

marcelatje
7. okt 2017

@sidhan je to lyziarska bunda, urcena na sport. Raz sme ju mali a uplne v pohode.

daakotaa
7. okt 2017

Ja ich kupujem uz tretiu zimu a som maximalne spokojna aj s lyziarskymi mohavicami. Aj overaliky sme vzdy mali z lidla.

moonlight1210
7. okt 2017

Tiez detom nakupujem 99% veci v lidli. kvalitou podla mna predbiehaju aj ine obchody na podobnej urovni a cenu maju skvelu na ze dieta to ponosi pol roka az rok (zalezi ako rychlo rastie).
Navyse po tom polroku nosenia to napriek opraniam stale vyzera dobre a neosuchane, takze posuvam veci dalej.

pribinak
7. okt 2017

Syn ma pol skrine z Lidla, vrátane zimnej výbavy. Normalna cena a normalna kvalita.

babalenka
7. okt 2017

👍🙂Som spokojná vždy kukám leták co budú mat .Zimnu bundu a nohavice na lyžovačku som kupovala teraz vo štvrtok pre syna ak ju nezničí posúvam pre dcéru.vela veci mam z lidla ci uz pre deti alebo seba a vydržia aj posúvanie samej do rodiny

askimbibi
7. okt 2017

Nám nevyhovujú veci overal máme je tenký treba dať pod neho aj tepláky za tú istú cenu kúpime v decatlone oveľa lepšie a kvalitnejšie. A to nehovorím ešte o pančuchách a bodyckach po jednom praní roztahane.

hettinka
7. okt 2017

@sidhan čo sa týka vecí z LIDLa, sú fajn na jarnú lyžovačku, ked už tak silno nemrzne. Mali sme kúpené predminulý rok aj pre syna (detské) aj pre dcéru (dámsku bundu).
Synovi je večne teplo, dosť sa vela hýbe, tak tie oteplováky + bunda mu celkom vyhovovali, ak som mu pod to obliekla funkčné oblečenie (tiež sme mali z lidla), zima mu nebola. Potom to ešte donosil do družiny, aspon mi nebolo lúto, ked to roztrhol, pri tej cene 🙂
No lyžiarske rukavice sa rozpárali rýchlo a neboli ani bohvieaké teplé.

Dcéra však v tom išla zamrznúť a navyše, bunda jej bola akási prikrátka (pri výške 173cm). Takže ju má v skrini a kupili sme v Sportissimo budu z českej značky LOOP a ta je už teplá.

Ja som to kupovala, ked sme začínali lyžovať, reku, nejdem do toho hned investovať velké peniaze a bolo treba kupiť všetko od základu, takže aby sme to vôbec mohli kúpiť. No teraz už postupne vymieňame za veci z iných obchodov, sú kvalitnejšie, ale drahšie.
Veci z LIDL odporúčam nastriekať impregnačným sprejom a aj prať v prostriedku určenom na zimné oblečenie, potom nepremoká.
A ako píše niekto vyššie, je to lyžiarska bunda, určená na šport, že sa v tom človek hýbe!

dagaz
7. okt 2017

@sidhan kupujeme a sme spokojny.

celasapremenim
7. okt 2017

@bosoriak zimne bundy, oteplovacky, v pohode, ale tie topanky, ved to su absolutne neohybne kopyta, ja by som si take neobula, tlaci to palec k prstom, tazke je to a podrazka ako kus kovu....CHUDIATKA DETI

inak v podobnych cenach nakupite zimne veci v decathlone a su tiez dobre, ale aj v lidli su dobre tie na zimu

babalenka
7. okt 2017

My topánky tam nekupujeme maju protetiku.Na par krát co sa idu lyžovať mi staci kúpiť aj v lidl.ale keby sa tomu venovali profesionálne tak radšej si priplatim a kúpim drahšie a lepšie v lepšom obchode ale na robte sa spustia len para krát tak staci aj lidl ale rada nakupujem aj v takku alebo lik

solinkarka
7. okt 2017

Bundy aj oteplovaky super kupujeme kazdu zimu 🙂

luckarisko74
7. okt 2017

Ja tam kupujem zimne bundy a oteplovacky uz sedem rokov a som spokojna.neni im v tom zima ved maju pod tym tielko natelnik a mikinu a naozaj nikdy neprisli premoceny a to sa ozaj valaju v snehu😀😉😉

marika39
7. okt 2017

U nas s bundami oteplovackami absolutna spokojnost, dcera chodila minulu zimu na lyziarsky v suprave z lidla a nebola jej zima ani neprisla premocena. Zatial mam len dobru skusenost, podla mna jedny z najlepsich veci. Topanky ale neviem, tie kupujeme v sportovych obchodoch.🙂

sense
7. okt 2017

Na beznu zimu do skolky ano, na celodennu lyzovacku nie....topanky z lidlu som kupila raz a nikdy viac aj ked to neboli zimne...

janinah
7. okt 2017

/Je tu niekto komu je velkosť 158/164 /myslím lidl zimné veci/ už malá? kde kupujete teraz? velkosť 170?akože 50 eur ze vetrovku nedám....

deti95060810
7. okt 2017

Kúpila som a išla som vrátiť....predavač mi povedal, že ľudia to vo veĺkom dávajú naspäť....aj to číslovanie nám nesedí....a strih je tiež nie na chudšie postavy....Ja Lidl až tak nemusím....aj keď máme odtiaľ zopár vecí - rifle - elastické, ja vetrovku - nosím len do obchodu, popr. na prechádzky so psom....

dnes tam mali akciu na vetrovky....Také tenké že to by muselo byť +15 st. aby v tom nebola zima...a ženy sa tam dobre že nepobili....

fdenisa
7. okt 2017

Ahoj ja sa som tiež kúpila zimnú bundu a oteplovacky v Lidli a malý mi v nej mrzol. Stále mu bola zima tak sme ju potom využili ako jarnú.. a pod oteplovacky nosil pančuchy ahrubé tepláky.

hettinka
7. okt 2017

@janinah decathlon alebo keď je výpredaj v sportissimo

nelinka2009
7. okt 2017

Kupujeme a,super.

sidhan
autor
7. okt 2017

@deti95060810 Áno mali aj svokra to chcela velice kúpiť synovi ešteže tam už nemali jeho veľkosť mne sa vôbec nepáčili.Ale kamoška mi hovorila že jej dcéra to mala minul rok ako zimnú a že jej v tom nebola zima ale jej mala je troška guľatá tak asi jej to stačilo.Inac aj u nás sa o tie vetrovky trhali

sidhan
autor
7. okt 2017

My sme minulý rok kúpili v Lidli ale taku hrubšiu a tieto sa mi moc nezdajú,dcérka je aj dosť tenká nemá ju čo hriať už teraz nosí pančušky .Ďakujem za vaše nazori 👍

zuz02
7. okt 2017

Podľa mňa na nosenie do škôlky alebo na presuny do školy je to super. Aj teraz som synovi kúpila. Ale do hôr na lyžovačku nič moc. Nemá to žiadny vodný stĺpec a už pri bežnom sneženi, hlavne ak je mokrý sneh, je ta bunda mokrá. Ale zase za tu cenu ani viac nečakám.

tncka
7. okt 2017

@sidhan su to tenke bundy pretoze sportove take byvaju. Vlakna vnutri su sice tenke ale spolahlivo zahreje. Ak sa ti nepaci, nekupis,tak co riesis. Nam vyhovuju. Snezny pas ochrani pred podfuknutim a pokial jej dam tricko a hruby svetrik pod nu,uplne staci aj ked je -10st. Pripadne ak je este vacsia zima,dam aj tielko, ale to uz je extrem.

norulakp
7. okt 2017

nie je dolezite, aka hruba je vetrovka. Absolutne nepodstatne. Ja mam vetrovku, ktoru nosim na bicykel aj pri -20 a este mi v nej nebola zima a to pritom jej hrubka je v podstate len jedna latka (nema ziadnu tepelnu vypln). Podstatne je, co mas pod vetrovkou. Treba vrstvit oblecenie ako "cibula". Das tielko, na to tricko s dlhym rukavom, na to teply sveter, na to vetrovku a urcite jej nebude zima. Samozrejme, ze sa bude aspon trochu hybat, aby si vyrobila vlastne teplo. Ak bude stat niekde na zastavke pol hodiny, tak tam uz moze byt zima.

miku1
7. okt 2017

@sidhan Prečítala som všetky odpovede, a mám pocit, že sa tu spájajú hrušky s jablkami. Zimné veci mali vo štvrtok, dnes mali bundy skôr teraz na prechodné obdobie. Kupujem aj zimné aj prechodné vetrovky, a som s nimi spokojná. Ani raz sa mi nestalo, že by po sánkovačke prišli deti premočené.

sidhan
autor
7. okt 2017

@tncka Ja sa pýtam či v tom nie je zima pretože vyzerajú skôr na jeseň.A keď ju mám pod to naobliekat jak cibuľu že sa nevie poriadne hýbať načo to budem kupovat😝

deti95060810
7. okt 2017

@zuz02 áno treba mať v zálohe ešte niečo kvalitnejšie.....

tncka
7. okt 2017

@sidhan ja som nepisala nic o naobliekani. Jedno tricko a sveter ti pride vela?

daakotaa
7. okt 2017

@sidhan zalezi aj od dietata, moj je take vyhrevne teleso a kolko krat pride spoteny ako mys takze tato nam uplne vyhovuje. Samozrejme ze mame viac zimnych bund ale aj tak preferujem skor tensie. U nas nebyva ani taky tuhy mraz a o snehu ani nehovorim.
Nazory mamiciek sa tu lisia...a ty sama musis vediet ci ta bunda bude stacit tvojmu dietu.