Žehlenie hniezda do postieľky

1martincanka1
6. aug 2015

Ahojte, asi sa na mne prejavuju vrcholiace tehotenske hormony, lebo mi je do placu, ze neviem vyzehlit hniezdo do postielky ☹.. Viete mi nieco poradit? Ci to je normalne, ze je dokrkvane? ☹ Prali sme ho cele len v rukach ako je uvedene na stitku, zlozenie je potah 100% bavlna a vypln 100% polyester. Dakujem.

tinqua
6. aug 2015

ahoj...a teraz sa ukľudni, vypni žehličku a vylož nohy na stôl....keď ťa prejdú nervy, tak ho normálne uviaž do postieľky, bavlnu si už vyžehliť musela a polyester sa ti poddá, keď bude chvíľku na svojom mieste...a okrem toho ide o funkčnosť, tú splní aj keď nebude vyrovnané na 110%...zachvíľku tam bude dieťa a aj tak ho dá do poriadku hneď... buď ho ovracia, alebo ociká...alebo ak bude expert ako moja dcéra, stiahne si plienku a hovienkami vytapetuje celú postieľku...hádam sa len nezrútiš z jedného hniezda 😉

1martincanka1
autor
6. aug 2015

@tinqua uz revem.. ale vdaka tebe sa aj rehocem, dakujem 😀

tinqua
6. aug 2015

@1martincanka1 vieš, že vtedy som aj ja revala? 😀 si predstav, že 8mesačné dieťa si dokáže vyzliecť pančušky, plienku a potom sa naplno oddávať hrátkam...a to som si myslela, že ako spokojne a dlho spinká a pani žúrovala zatiaľ...keď som ju našla, hovená boli všade, na každej jednej mreži, mantinel, matrac, plyšák...ona bola celá, pravdepodobne to asi aj skúsila ochutnať inak si neviem predstaviť prečo by to inak mala rozmazané po celej tvári ako nejaké divné bojové pomaľovanie...vtedy som strávila vyše hodiny upratovaním a niekedy v tej dobe som aj prestala žehliť jej domáce veci a plachty....no načo, energiu môžem investovať aj inde 🙂

dapo
6. aug 2015

@1martincanka1 neviem kde si kupovala, ale hniezdo co mam ja sa tiez nedalo vyzehlit, dokrkvane ako hroza, musim vsak povedat ze dcera sa zatial nikdy nestazovala 🙂 vyloz nohy a v tomto zehlicku viac ani nevytahuj!!!

1martincanka1
autor
6. aug 2015

@tinqua mala zlata 🙂)) talentovanu dcerku mas, mali by ste to vyuzit a prihlasit ju na vytvarnu, umelecke citenie je u nej zjavne 🙂)) darmo, opat sa potvrdilo, ze ked je dieta dlhsie ticho, je to podozrive 😀 to som zvedava, co si na nas (zatial vo mne) pripravuju nase dvojky.. kazdym dnom ocakavame ich prichod, tak pripravy vrcholia 🙂.. ech, uz mi je ozaj lepsie.. ale zas, aby si si nenamyslala, isto aj visnovocokoladova tycinka ma na tom svoj podiel 😉

1martincanka1
autor
6. aug 2015

@dapo kupene v Mt v obchode pre deti, ale je to od Babyland-u podla stitku.. uz si vravim, ze radsej oprate a pokrcene ako neoprate a rovne..

tinqua
6. aug 2015

@1martincanka1 no nad tým sa zamyslím, možno by z nej mohlo niečo umelecké vypadnúť 😀 jee takže dvojičky...no želám ti bezproblémový pôrod, potom pokojné noci a hravé a šťastné dni 🙂 ... je mi teda úplne jasné, že na višňovočokoládovú tyčinku nemám, ja som si frčala na haribo jahôdkach....a ak srdiečko, čo som dostala je od teba, tak veľmi ďakujem 🙂 až budeš mať v budúcnosti splín, napíš, historiek mám kopu....a navyše malá bola príšerná do 10 mesiacov tak mám aj kopu praktických skúseností....držte sa!! 🙂

dapo
6. aug 2015

@1martincanka1 ja mam tiez z babylandu, kupovane priamo u nich v predajni, takze je to jasne 🙂

1martincanka1
autor
6. aug 2015

@tinqua moc dakujem za prianie, verim, ze sa vsetko vyplni 🙂.. s manzelom urobime pre to maximum.. jo, letelo odo mna, uz som davno nikomu neposlala a dnes si napisala, co som naozaj potrebovala citat 🙂 dakujem a podobne, ked nebudem zrovna krmit, kocikovat, uspavat alebo cistit postielku 😉 tak odpisem..

nevenka
6. aug 2015

heh, zeny, ja chystam "vybavicku" pre druhe babo a teda uvazujem, ci vobec tie viac ako rok oprate, nevyzehlene, len poskladane latkove plienky po prvom dietati vobec zehlit 😀...ale chapem, niektore veci vedia nas...niekedy nam prasknu nervy z uplne nepodstatnych veci, to sa stava kazdemu...ziadny stres, my sme kupovali hniezdo v Polsku a este som neoprala, som zvedava, ake bude 🙂, to prve este synator ma v postielke, ale neriesim. Dokrkvane a oslintane vecne...takze mamky klud, v tychto horucavach zakaz pouzivat zehlicku! 😀

siska53
6. aug 2015

@1martincanka1 mala som 2 hniezda. Jedno bolo pokrkvane,prosto sa nedalo vyzehlit ani za pana. Druhe bolo nepokrcitelne,vacsie a hrubsi material.
Ale chapem ta..nie som tehu,ale tiez ked sa mi nedari ozehlit niektore nohavice,kropim to a aj tak stale dakde daky zahyb,uz zacinam byt vtedy na nervy...
Fakt sa na to hniezdo vykasli a oddychuj.