Zavinovačky - recenzie

Ahojte maminky, prosím Vás o recenzie, ktorá používate zavinovačky 🙂
Pri prvom synovi som používala klasickú bielu ešte po tatkovi, bola dobrá pevná, tri šnúrky, takže ručičky pekne pri tele držal.
Tentoraz ju nemám, dostala som takú peknú novú modernú zavinovačku, takú klasickú aké väčšinou bývajú pri výbavičke do postielky.
Zaväzuje sa na stužku. Mám trochu pochybnosti čo sa týka pevnosti, či mi nebude v tom slabo zaviazaný a či nebude vyberať ručičky moc lahko.
ďakujem za všetky postrehy

lucinocka
13. sep 2017

@alexikova a preco ho chces viazat ako mumiu? mozno druhe dieta bude prave naopak plakat, ked bude cele poviazane🙂 ty by si chcela spat so zviazanymi rukami?🙂 nerobila by som si z toho tazku hlavu🙂

gondyo
13. sep 2017

rúčky z tej novej vytiahne a bývajú síce spevnené v zadnej časti,ale aj tak je to rozdiel oproti klasickej zavinovačke,my sme používali klasiku,keď bol syn úplne malinký a potom sme používali ten modernejší typ,keď podrástol,trčali mu nôžky ale aj tak pokojne spal v zavinovačke asi do 5 mesiacov...odporúčam klasiku

ajush5
13. sep 2017

ja som mala zavinovacku od outlast... najviac sa mi podobala na tie klasicke perinky, a osobne sa mi ziadna ina nezdala dostatocne pevna. Svagrovi bolo vzdy vtipne ked videl maleho zabaleneho v perinke ze spinka na raketku :D no na tuto zavinovacku nedam dopustit... teraz cakam dvojicky a jednoznacne idem doobjednat este jednu. Mala som na spinkanie kupenu aj podlozku od babymoov aby nemal prelezanu hlavicku no najlepsie sa mu aj tak spinkalo ked bol scucnuty na raketku v perinke a podlozku sme pouzivali len ked nespinkal

janickacrazy
13. sep 2017

@alexikova No ja som mala aj klasickú perinku aj zavinovačku a možem povedať, že klasická perinka je top, deti boli v nej poviazané, ale spokojné. Zavinovačku som mala takú, čo mala aj suchý zips aj šnúrku, tie sú lepšie trošku ako len tie na šnúrku, dajú sa trochu pevnejšie viazať. Mne perinku normálne ušila mama, nie je to nič zložité. V podstate je to ako vankúš, len iný rozmer.

terezka1947
13. sep 2017

mala som aj,ja...za mna je klasicka top,pri oboch synoch,najma,ked v noci spinkali....lebo sa budili ruckami.

lilu7
13. sep 2017

Klasicka perinka je retro ale je najlepsia. Kupila som si modernu krasnu zavinovacku a maly sa mi z nej skoro par krat vysmykol. Aj sa z nej vykopkal tak som ju pouzivala rozbalenu a len na nej lezal. Krasna ale max.neprakticka😐

arthemiis
14. sep 2017

Klasika na tri šnúrky nic ine sa tomu nevyrovna.. tieto kokocinky na stuzky a suche zipsy nic nedrzia a ako nahle dieta trosku zosilnie tak to celé rozkope lebo to nemá ako držať a okrem toho su tie zavinovačky aj velke a strasne neprakticky sa drzia v ruke

indiecute
14. sep 2017

@arthemiis ja sa pridavam. Prvý syn januárový dal v nej 4 mesiace. Druhý je augustový, tak som hľadala letnú alternatívu a top je "mimi originál" na zips, rúčky skryté, sú dve veľkosti do a nad 3 mesiace a syna som viazala do 9mesiacov! A možno by aj dlhšie, len veľmi vyrástol

jance333
14. sep 2017

za mňa boli úplne najlepšie perinky, čo mali v pôrodnici. boli malé, pevné a skvelé. doma sme mali klasické perinky ešte po nás, ale malá už nechcela byť zaviazaná. no používame stále, leží na nich, ľahšie sa manipuluje, akurát ju nemôžem zaviazať, len tak navoľno 😀

14. sep 2017

@lucinocka samozrejme na to myslím, môže byť iný, no prvý syn rozhodne bol spokojnejší keď bol zaviazaný prvých pár mesiačikov, takže to mám u neho overené

14. sep 2017

@jance333 Presne, perinky z pôrodnice boli parádne :D také praktické a hlavne sa s nimi dobre kojilo, s klasickou starou sa mi zle kojilo, bola taká hrubšia a celkovo velká. Neviete kde by som to zohnala? také ako v pôrodnici? :D

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lusika33
14. sep 2017

skus pokukat tu na konikovy medzi novymi okolo 20 eur su aj lacnejsie aj drahsie ja som si tu nechavala jednej mamicke usit dokonca rozmer 80x80 myslim su tenke na viazanie uzasne nas maly vyspal hadam aj do pol roka v nej len to bolo pred 3 rokmi tak som zabudla u koho to bolo...