Zavinovačka na suchý zips

macka10
4. okt 2013

Ahojte,

potrebovala by som poradit, kupila som zavinovacku iba na suchy zips. Ten zips sa mi vsak nezda dostatocne pevny. Ake mate skusenosti? Este som v nej nemala babo - az v novembri🙂, len uvazujem, ci by som nemala dokupit nejake stuzky na spevnenie, ci? Dakujem

sonka_d
4. okt 2013

Dôležité je, aby mala pevný chrbátik... ak nemá, skús to riešiť dekou, že podložíš deku vo viacerých vrstvách, alebo sú rôzne vložky do zavinovačky...aj kokosové a tak.. uvidíš, či je treba... ak je vpredu iba suchý zips, nemusí to vadiť, veď bábo nebude hrať futbal - skôr naopak, ak sa mu nebude páčiť môže sa uvoľniť... 🙂 po 2 mesiacoch sa vykopne dole pri nôžkach a je po paráde - už nebudeš potrebovať....

jajus28
4. okt 2013

@macka10 Ahoj, ja som mala taku istu na vzhlad bola krasna no neprakticka, ten suchy zips bol dost daleko a babo v tom bolo uplne utopene, takze plne odporucam kupit, alebo si usit stuzku na zavedzovanie kym babo trosinku nepodrastie. Stuzku latkovu,aby sa nerozvezovala, inak ja som ju pouzila par krat aj to do kocika, inak som pouzivala perove na ne nedam dopustit, a tomsom pred porodom o takej nechcela ani pocut. 😉.

evening_star
4. okt 2013

Mne sa viacej osvedčili klasické biele zavinovačky. Je pravda, že ten suchý zips sa praním znehodnocuje, a mne po niekoľkých praniach už ani nedržal...

evening_star
4. okt 2013

A presne ako napísala jajus28 - ten suchý zips si nemôžeš nastaviť ako ty chceš- keď som ho aj zapla, bolo v zavinovačke ešte kopa miesta, keď som zavinovačku stiahla, už nesedel zips. Šnúrky sú lepšie, tie zatiahneš ako chceš..

linda20111
4. okt 2013

@macka10 ahoj, odporucam prisit tam pasik na zavazovanie a este dokupit jednu zavinovacku, aby si mala do coho dat ked ti ju zaspini - pogrcka, pocura.. Ja som mala dve zavinovacky na suchy zips ale mala som tam aj pasik na viazanie uz od vyroby.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
graceful9
4. okt 2013

@macka10 mala som a použila som len na krst, lebo bola krásna no nepraktická, potom som z nej vybrala kokosovú vložku a supla ju do klasickej ešte po mne 🙂

macka10
autor
4. okt 2013

Dakujem velmi pekne, tie snurovacie mam take este po mne ked som bola dieta, ale chcela som aj nieco modernejsie. No vidim, ze klasika je klasika 🙂 Ale velmi rada by som tiez vyuzivala tuto modernejsiu, nakolko je naozaj krasna, len neprakticka, skusim prikupit nejake stuzky a nejako to doriesit, aj ked vobec nemam predstavu ako! Viete poradit? Dakujem

macka10
autor
4. okt 2013

A ma krasne spevneny chrbatik, to sa mi na nej velmi paci.

flower72
4. okt 2013

šnúrky sú lepšie, môj Maťko mal 3,5 kg a naobliekaný lietal v zavinovačke, vôbec som ju nepoužila 🙂

mami.sk
4. okt 2013

ja som kúpila tiež zavinovačku na suchý zips s kokosovou vložkou čo spevňuje chrbátik ale druhý deň po príchode z pôrodnice som bežala do detského obchodu kúpiť takú na viazanie...zo zavinovačky na suchý zips sa mi dcérka stále vykopávala a vôbec som ju nemohla používať 😔

zaneta123
4. okt 2013

@macka10 moje dobe deti vyrástli v klasických zavinovačkách (pérových) ale tých podlhovastých, nie štvorcové, obe sa narodili na skorú jar, keď sa pomaly v byte už len temperovalo a nedám na ne dopustiť.Bolo im v nich pekne teplúčko Kúpila som si také menej načančané a poslúžili i na krst. 😉

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jajus28
4. okt 2013

@macka10 ja som mala tie snurky najskor len tak omotane okolo perinky no a celkom sa mi to pacilo, tak som ich zo zadnej strany prisila jednu hore druhu dole a vlastne medzi nimi bola maslicka s tym suchym zipsom a potom sa to snurovala ako klasicka perinka, takze da sa povedat rastla s malym, a co sa tyka tych snuriek mala som ich asi 2,5 cm siroke, tensie a latkove. Ale urcite nieco vymyslis 😉

mamink
7. okt 2013

skus perinkovu ulitku

detskeoblecko
21. okt 2013

Krásne zavinovačky s kokosovou vyberateľnou výstužou.
Zapínanie na suchý zips a previazanou mašľou.
Určite si na našej stránke vyberieš so širokej ponuky zavinovačiek

michi200
5. feb 2014

prosím o radu, ešte len čakám bábätko a neviem sa rozhodnúť, či kúpiť zavinovačku s kokosovou, alebo silikónovou (gumovou) alebo molitanovou výplňou. Prosím poraďte mi, ktorá výplň je najlepšia pre dieťatko, ďakujem 🙂

oblecenieprekojencov
6. feb 2014

Ak sa aj Vam zda, ze suchy zips je malo, pozrite si k nam do eshopu na SLOVENSKE zavinovacky 80x100. Tie maju ako suchy zips, tak este aj dva pekne "klipy". Takze nemusite mat strach, ze sa zavinovacka otvori

martinkaha
7. feb 2014

Moja praktická skúsenosť: Ja som mala kokosovú výstuž v najmodernejšej zavinovačke pri prvom dieťatku, ale kokosové vlákna boli veľmi ostré, prepichovali sa ako špendlíky cez zavinovačku, sú veľmi ostré a ešte k tomu mala čudný pach (kokosová výstuž). Tak som výstuž vybrala a nosili sme bez nej. Aj tak neviem, na čo tam taká tvrdá výstuž je, stačí aj obyčajná mäkká. Najlepšie sa mi osvedčili klasické zavinovačky, ako majú v pôrodnici na šnúrky / stužky - dieťatko si spevním ako potrebujem, aby sa hneď "nevykopkalo". 🙂

marosko256
26. feb 2014

My sme kupili na www.oblecsvojebabo.sk zavinovacku ktora ma molitanovu vypln, cize nepicha babatko a sme spokojny...skus sa tam pozriet a mozno si tiez nieco vyberies.

babymarket_sk
28. feb 2014

@macka10
odporúčam pozrieť našu stránku