Zapožičanie monitora dychu z nemocnice

alex5896
13. jún 2021

Ahojte chcem sa opýtať požičali ste si monitor dychu z nemocnice (najlepšie skusenosť z RK), aká bola cena za požičanie a či ste boli s ním spokojný. Ďakujem 🙂

tatiana1329
13. jún 2021

@alex5896 ak mas poistovnu union, oni ti pozicaju na pol roka zadarmo...

lula313
13. jún 2021

Aj dôvera pozícia na polroka zdarma, len si treba zavolať aspoň mesiac-dva pred porodom.

alex5896
autor
13. jún 2021

mam VsZP

puupava15
13. jún 2021

@alex5896 ja som mala pozicany z Ruzomberka bol to Babysense II tusim a boli sme spokojni, platila som na pol roka tusim 36€, pozicala by som si ho urcite znova. Len to bolo pred rokom a pol.

evkamotka
13. jún 2021

To asi nepoziciava priamo nemocka ale nadacia krizovatka, len spolupracuju. 36e na pol rok

alex5896
autor
13. jún 2021

@puupava15 a to ti ponukla nemocnica po porode takuto moznosť či si sa sama informovala a sama si to pytala 🙂

waity888
13. jún 2021

Keď čítam tú sumu za požičanie,to si môžeš aj tu v bazári kúpiť a bude tvoj . Ja som ich akurát pozerala a predávajú baby aj po 35€ 😊

heln
13. jún 2021

V BB poziciavali v porodnici, tiez sa mi zda ze za nejakych 36 € za pol rok. Neviem ci by som kupila z druhej ruky, z nemocnice mas istotu ze je spolahlivy. A tiez sa mi nechcelo riesit ze co potom s nim, predavat to a pod, takto som vratila a bolo.

veronikajancokova
13. jún 2021

@alex5896 my sme si chcela požičať v nr ale nakoniec sme v bazare kúpili za 20e ☺️

alex5896
autor
13. jún 2021

@waity888 áno to mas pravdu ale na nete som citala ze nevies ako zaobchadzal s tym predchadzajuci majitel ze ak padne na zem abo daco tak sa moze ta citlivosť znížiť a asi z nemocky je mozno istota ze to kontroluju ci ja nwm :/

lula313
13. jún 2021

@alex5896 a muž je kde poistený a kde bude dieťa?

ritalein
13. jún 2021

@alex5896 ja som si tiez chcela pozicat, rodila som minuly rok v aprili, ale nepoziciavali, lebo corona. Tak som kupila novy a bola som spokojnejsia, kedze ozaj nevies, ci ich stale kalibruju atd.

alex5896
autor
14. jún 2021

@lula313 obaja sme Vszp :/

jurika3
6. sep 2021

@alex5896 ahoj, mala som požičaný monitor dychu z nemocnice a veľká spokojnosť. Treba si pozrieť stránku Nadácie Križovatka a tam majú uvedené výpožičné miesta. 🙂 www.nadaciakrizovatka.sk

michaelahajasova
10. nov 2022

@alex5896 asi uz neaktualne ale nech to tu najdu baby co to budu riesit. Nikdy viac by som si monitor nepozicala. Spoliehala som sa na to ze ved z nemocnice kalibrovany najspolahlivejsi. Dva mesiace nespavame lebo kazdu tretiu noc falosne poplachy. Vsetko mame podla navodu pozeram na maleho ako zhlboja dycha a monitor sa spusti. Dokola celu noc, par noci sme uz boli bez neho lebo dokolahned po zapnuti hukal. Objednala som novy nanny. Stoji 76 e- pozicanie tohto z nemocnice na polroka 47, rovno som mohla kupit. Zrejme su tie z nemocnice jazdene XY rokov a vybuchane kontakty, reklamovali sme ho, mali sme druhy a robil to iste. Kamoska ma rovnaku skusenost.

alex5896
autor
10. nov 2022

@michaelahajasova ja mam opacnu skusenost pozicala som si monitor z nemocnice babysense a jeden falosny poplach mala som ho pol roka potom sme sa rozhodli kupit nanny kedze som musela babysense vratit do porodnice a nikdy viac ten kupovany stale pipal bola som v strese nonstop