Weleda kozmetika pre bábo

29. okt 2022

Ahojte, vybrala som si tuto kozmetiku pre babatko, ktoru chcem zacat vyuzivat po mesiaci zivota...prosim len zienky, ktore pouzivaju tuto znacku...co vsetko si mam kupit ? Aky je rozdiel medzi tou bielou radou ibis lekarsky a tou zltou..co je vhodnejsie...je tam toho vela..prosim o radu, dakujem krasne

bluemoon24
29. okt 2022

My pouzivame weledu tu zlutou radu (ta bila je myslim pro extra citlivou pokozku). Mame pouze ten sampon a sprchovy gel 2v1 - pouzivam jen na vlasy + zadecek a ne kazdy den, v zime jsem mela krem proti chladu a vetru a telove mleko (to jsem pouzivala jen kdyz jsem videla, ze ma suchou pokozku). Nechtela jsem na neho placat moc kosmetiky, kdyz nebylo treba, tak za me tyto 3 veci uplne stacily 🙂

autor
29. okt 2022

@bluemoon24 dakujem kraaasne 😘

dominidi
29. okt 2022

Pouzivame nechtikovy balzam do kupela a s tym mu umyvam aj ritku, ma z toho fakt krasnu premastenu pokozku takze ziadne dalsie kremy netreba..potom uz len krem na ritku a nevieme co su zapareniny veru 🙂

autor
29. okt 2022

@dominidi ja som uz kupila bepanthen na dupku...pozeram az teraz ze aj na weleda ma...takze odporucate aj to...super dakujem aj Vam 😊

lululilien
29. okt 2022

Tiež som používala žltú radu. Vyrástli na nej moje tri deti a aj ja som ju používala. Krem na ritku a po kupeli som ho premasirovala olejcekom. Telové mlieko som používala v lete. Telový olej v zime. V zime som natierala tvaricku krémom proti chladu. A ak budes v Nemecku, nakúpiť si zasoby v dmke, lebo tam stoji oveľa menej ako na Slovensku.

lululilien
29. okt 2022

U mňa top je krém na ritku, krém proti mrazu a telový olej. Ostatné vyrobky ako šampóny, krémy, mydlá, som po cca roku vymenila za lacnejšiu variantu - bupi a babylove.

autor
30. okt 2022

@lululilien si zlata...pocula som aj ze v nemecku/rakusku su kvalitnejsie vyrobky dokonca aj pampersky, ze nam tu taky odpad davaju...jedine co viem naozaj potvrdit je persil detsky pouzivany pred 9 rokmi, mamka mi kupovala v Rakusku a naozaj bol citit rozdiel oproti Slovenskemu persilu...ostatne neviem, ci je pravda...kazdopadne ocko je kamionista, poprosim aby mi kupil v Nemecku v Dmke weledu 🙂) 😘

natalala
30. okt 2022

Weleda je super ale aj tak plati, ze pri malych detickach je menej viac. Ja som dlho pouzivala iba mydielko, ked som okakany zadok umyvala a trolinku samponu na vlasy (mala huste uz od narodenia, tak ked sa zapotila, nestacila mi cista voda). Ja by som vzala teda iba nechtikovy krem na zadok (ak sa ti nahodou zapari), nechtikovy sampon a nejake tuhe mydlo na zadok (nieco hydratacne, nech to nevysusuje) Kamoska si este od weledy pochvalovala ten olej na masaz bruska, lebo jej maly maval koliky. Ja teraz pri druhom chcem vyskusat znacku botanica (aj ja ju pouzivam) https://www.botanicaslavica.eu/botanica-baby

autor
31. okt 2022

@natalala dakujem aj Vam krasne 😘 btw dnes sa narodilaa

natalala
1. nov 2022

To je krasna sprava, gratulujem. Nech sa dari vam aj malickej ❤️

petrikad
1. nov 2022

Gratulujem z celeho srdca ❤ dajte potom vedieť ako ste spokojná s weledou prosim tiež som 1.rodička a mam ju nakupenú tak som zvedavá 🙂

autor
2. nov 2022

@natalala dakujem krasne ☺️

autor
2. nov 2022

@petrikad samozrejme, zacnem ju ale pouzivat tak o mesiac a dakujeeeem 😊