Využilo vaše dieťa spací vak?

radusanight
24. jan 2014

Baby kupovali ste detočkám tie spacie vaky viužije sa to ??

iwet7
24. jan 2014

Moj maly v nom spava cca od 5.meeiaca az doteraz. Pre nas super vec, lebo perinku si zo seba vzdy odkopal a takto je pekne v teplucku 🙂

sammy
24. jan 2014

My sme vyuzili na 100% - pri vsetkych troch detoch. Starsie mi v tom spali viac ako 3 roky, mala v nom stale spava. Ja som zacala davat spaci vak hned ako vyrastli zo zavinovacky - cize cca ako mesacnym. A zvykli si v nom pekne spat, casom aj otacat sa, sediet, stat, presuvat sa po postielke - bez problemu 🙂

iinuska
24. jan 2014

spaci vak je super vec, Adamko v nom spi este dodnes, akceptuje ho, co som rada, ze v noci ho nemusim zakryvat. Je to velmi prakticke, odporucam.

brumka
24. jan 2014

mne v tom ani jedna spavat nechce a ani nam to netreba doma mame teplucko 24st takze v pohode 🙂

jarkamartin
24. jan 2014

aj my ho máme doteraz, naša v ňom vie aj behať po dome a vôbec jej nikdy neprekážal 🙂

luba28
24. jan 2014

nasmu nebolo 🙂 dobre v nom,..zamotaval sa do neho,ale kamoskyn v tom aj chodil po byte,....

gretka2
24. jan 2014

Moja mala v nom nechcela byt, Kopala nozkami, natahovala ho, a velmi ju to hnevalo.

jasminet
24. jan 2014

super vec, urcite vyuzijes 😉

anuskaaprazko
24. jan 2014

Neviem si vynachvalit, asi by ma slahlo kebyze ho v kuse mam chodit prikryvat, on sa mrvi, prevaluje a vo vaku mam istotu ze je zakryty 🙂 Na zaciatok mu stacila aj deka alebo zavinovacka - kym sa nehybal ale neskor vak bola nutnost 🙂 a nas v nom aj stvornozkuje aj sa postavi aj chodi okolo postielky a ked bude chodit, isto aj pobehne v nom 😀

ejasmeja
24. jan 2014

Môj syn v tom doteraz spáva a to má už cez 3 a pol roka. Neviem si ho vynachváliť. Nemusím sa v noci budiť v obavách, že sa odkopal a prikrývať ho. Ale nie každé dieťatko v tom rado spí...

zeytin
24. jan 2014

Výborná vec, mali sme GROBAG s reguláciou teploty, radi mi v tom spinkávali 🙂

jajus28
24. jan 2014

Vyuzivame od cca 6m do teraz a to ma uz 23m bez neho si to neviem ani predstavit, spal asi mesiac bez neho nakolko nikde nemali zatepleny v jeho velkosti a bolo to strasne celu noc sa odkopaval a rano bol studeny ako zabka. Vecer ked sa okupa sam povie ze ide do garaze 🙂 ( tak maly vola vak) takze isto vyuzijes.

linda20111
24. jan 2014

Ahoj, ano vyuzivame asi od pol roka, ked sa maly velmi vrtej v postielke a odkopaval sa, stale sme museli vstavat ho zakryvat. Odkedy mame spaci vak, spime lepsie vsetci 🙂

hori
24. jan 2014

vyuzili hned po zavinovacke... od 2 po cca 18 mesiacov... aj dlhsie by sme, ale bala som sa, ze v neskorsom veku si nezvyknu na paplonik...

andrejka1978
24. jan 2014

ahoj, do 3 mesiacov je vhodnejsia perinka nez spaci vak. ak ti v nej nebude chciet byt tak skus ten vak. urcite lepsia varianta ako prikryvat paplonikom alebo dekou. to je nebezpecne. ak chces zaviest spaci vak tak odporucam cim skorej kym je este male babatko tak max do 6mesiaca,lebo nekorsie moze uz vymyslat a tazsie si zvykat. starsi syn vydrzal v nom len do 1 roka a mladsi je v nom uz od 3 mesiacov a bude mat rok cochvila. na spanie nic lepsie nie je,neriesis odkopavanie a neustale kontrolovanie dietatka. ma po celu noc stabilnu teplotu telicka. ved este sa navstavas koli inym veciam tak toto si aspon ulahci. ja ho vkladam aj do dvoch vakov, jedneho teplejsieho a druheho tensieho ked je velmi chladno. spaci vak dobry a kvalitny a teply kupis uz v pohode v Brendone za 15-20 EUR. tensie vaky aj lacnejsie.

oblecenieavecicky
24. jan 2014

Môj malý má 2,5 roka a sám si ho večer vypýta. Mám istotu, že keby sa aj odkopal, nebude mu zima.

anetkaadamko
24. jan 2014

náš v ňom nechcel byť...on potreboval kopkať nožičkami, alebo ked sa v noci postavil so spacím vakom,tak spadol......

simanjelicek
24. jan 2014

moj v nom nechcel byt, v postielke sa toči a kope nožičkami, a vak mu moc zavadzal, vedel sa v nom zamotat a potom sa toho začal bat, ale ako čitam každe dieta je ine, treba len vyskušat 😉

tichanska1
24. jan 2014

My sme tiež 100% využili a stále používame, môj malý sa odkope z každej periny 🙂

snu
24. jan 2014

ja si neviem predstavit uz noc bez vaku 🙂 prvého som cele noci zakryvala a potom si zacal zvykat na vak a spaval v nom az pokial neisiel spat do svojej izby 🙂 a mladsi v nom tiez spava stale aj si ho uz sam pyta vecer 🙂

ivanka.7
24. jan 2014

Nie, spaci vak sme skusali, Elianke v nom nebolo dobre.
Do nejakych 10 mesiacov-roka spavala pekne pod dekou, odvtedy sa odkopava, takze teplotu regulujem hrubkou pyzama 😀

dixie_chick
24. jan 2014

My mame skoro 3 rocne dvojicky a vo vaku spia odkedy nie su v zavinovacke.

gretta22
24. jan 2014

výborná vec. využívame od narodenia. výhoda je, ze babätko je v nom stale prikryte.

elise
24. jan 2014

ano výborná vec to je aspon mám istotou že ked sa odkopká nemusim zakrývaťm my máme taký paplonikový spaci vak využila som to pri synovi aj teraz pri dcérke

iv01
24. jan 2014

asi zalezi na detoch, ale moji ich nenavideli, absolutne nam nevyhovovali

geenna
24. jan 2014

my sme ho vyuzili a vyuzivame na 100% hned po zavinovacke je to podla mna super vec neriesis nocne zakryvanie

huxy
24. jan 2014

nedám dopustiť na spací vak.využívali sme cca od 2 mesiacov do vyše 2 rokov.a keby boli také vaky aj pre väčšie dieťatká,tak používane dodnes,no malej už bol aj ten veľký vak malinký.nemusela som mať starosti s odkopávaním.kdežto teraz sa malá odkope,a zas nie vždy si to hneď všimnem,keď spím,teda neviem ju zakryť.

beaas
24. jan 2014

My sme využili pri vsetkych,takmer do 3 rokov,tiež sa naučili v nom behať,ako Maggie zo simpsonovcov 😀.
Takže ja len doporučujem!

dendy1
24. jan 2014

My sme mali rôzne druhy od páperového po tenšie bavlnené, dokonca aj taký tučniakový vak pre veľké deti akoby spacák máme, ale nechce byť v ničom. Len nohy na perine sú ok 🙂

adkasmolka
24. jan 2014

ano cca do 5 mesiacov.