Vysoký nárt. Kde kúpim topánky pre 15 mesačného syna?

cany1
6. sep 2012

Ahojte baby.
Potrebujem poradiť, kde v Bratislave zoženiem pre môjho 15mesačného syna zimné nepremokavé topánky, s goretexouvou membránou. Má vysoký nárt a hrubú nohu. Nemám veľmi čas behať po každom obchode, s dvoma deťmi je to dosť náročné, tak by som potrebovala nejaké info. Cez internet sa mu neodvážim kúpiť žiadnu obuv.
Ak je tu už vytvorená podobná téma, vopred sa ospravedlňujem.
Ďakujem za nápady a príspevky.

mahmulienka
7. sep 2012

@cany1 my zvykneme kupovat v protetike na sustekovej v poliklinike, tam aj teta poradi. zvykli mavat velmi dobry vyber a viac vyrobcov aj v lekarni v raci na rustaveliho z opacnej strany billy, len v lete tam toho bolo pomenej, tak nevien, ci natrvalo, skus pozriet, ale tam som bola velmi spokojna.

cany1
autor
7. sep 2012

@mahmulienka Ďakujem, určite pôjdeme pozrieť....viem,že aj na Stromovej 36 je jedna obuv, majú dokonca aj internetovy obchod...ale na viac som už nenaďabila ☹

meryska
15. sep 2012

@cany1 ahoj, mi mame rovnaky problem, na jar-leto sme maly jeden typ topanok len sme zvacsovali cislo 🙂 tiez kupujem len v protetike, uz nas poznaju a mysli na nas pri objednavani, vacsinou su nam dobre topanky od jednej ceskej firmy (nieco s klobukami) ak chces zistim, a na buduci tyzden mame prist na zimne topanky vraj bude tovar, uz teraz sa tesim 😀

cany1
autor
16. sep 2012

@meryska tak to by som bola rada, keby si mi napísala názov tej českej firmy....lebo je to fakt katastrofa....a tú protetiku určite pôjdeme pozrieť, malej som kupovala tenisky, ale tá nemá vysoký nárt 🙂

meryska
28. sep 2012

@cany1 ahoj, konecne som nasla krabicu od topanociek, a ta firma je FARE valašske klobouky, ak chces poslem foto ake mame topanocky mi, ak su dobre nam budu asi vsetkym 🙂

cany1
autor
29. sep 2012

@meryska jasne, ak mas cas tak poprosim foto, som zvedava 😎

zazalienka
29. sep 2012

môj malý má tiež vysoký nart, ale zaujímavé je že keď som mu v protetike skúšala asi 15 topánok, furt kričal že ho tlačia.. jedine Deichmann ho netlačili na narte..

meryska
30. sep 2012

@cany1 tie modre su nam uz male to boli letne, jarne sme mali take iste len zeleno biele, a sede mame teraz na jesen (23)

georgia333
30. sep 2012

skúste navštíviť zdravotnícke potreby, tam nájdete kvalitné topánky

cany1
autor
1. okt 2012

@georgia333 dakujem ...v zdravotnickych som bola a urcite aj tam sa daju kupit pre mojho syna topanky...na jesen nastastie mame,tak pomalicky budeme riesit aj zimu 😅

kikina84
25. jún 2013

@cany1 ako zistim ze ma dieta vysoky nart?vdaka

cany1
autor
26. jún 2013

@kikina84 ahoj, fúúúú ako to vysvetliť....nožička je hrubá, hlavne v oblasti členku . Ťažko sa kupujú na takú nožičku topánky, hlave v zime čižmičky....proste ich tam nevsunieš....

miluna2
17. mar 2015

@cany1 mam taky isty problem ako vy ☹ kde ste kupovali obuv pre krpca? dakujem moc za odpoved 🙂

cany1
autor
18. mar 2015

@miluna2 protetika, sante, baťa, superfit....veľa šťastia v hľadaní tej správnej obuvi pre Vášho krpca🙂

6699333
18. mar 2015

@miluna2 ahoj staci ist do obuvy a tam ti poradia ake vybrat my sme vzdy nieco nasli 🙂

zuza123
18. mar 2015

pod ku nám do skupinky určite ti baby dobre poradia, na protetiku a spol radšej zabudni 😖 😖 😖 https://www.modrykonik.sk/group/4501/