Výbava do pôrodnice

16. dec 2021

Ahojte chcem sa spýtať, či ste využili popôrodný vankus a odsávačku v pôrodnici. Neviem či to zbaliť alebo to netreba lebo to dosť zaberá miesto. A chcem sa ešte opýtať koľko pampersiek ste zobrali so sebou? Asi jedno balenie (26ks) nebude stačiť však?

july0
16. dec 2021

Odsávačku vôbec som nepoužila mlieko sa mi úplne spustilo až tak na 6-7 deň a to som bola už doma, popôrodny vankúš podľa toho ako budeš pozašívaná ja som bola veľmi takže mi bol na prd ale zober si ho do auta na cestu domov aspoň

july0
16. dec 2021

Áno jedno balenie stačiť bude

alexandra2468
16. dec 2021

Neviem, kde budes rodit, ale u nas pozicali odsavacku tomu, kto potreboval.
Plienok neminies tak vela, ak tam nebudete musiet ostat dlhsie.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
16. dec 2021

poporodny vankus som ja osobne potrebovala, odsavacku som nepouzila, tiez som zacala kojit az doma a jedno balenie mi stacilo tak 5-7 ks na den by som pocitala a 7 uz je extrem 🙂

julie19
16. dec 2021

Poporodny vankus som ani nemala a nebolo treba, ale možno keby som vyskusala tak by sa mi to pačilo, ale nemáš, nevies, nechyba ti 🤷‍♀️😅... osavacku som mala ale nepouzila som lebo som nemala mlieko... a balík plienok ti stačí rataj tak cca 6 ks plienok na deň ... a zvyčajne po 3 dňoch ideš domov... ja som bola 4 dni a balík som neminula, dostala som aj po pôrode nejaké vzorky z Lupilu a papmpers od sestričiek v pôrodnici takze som ešte asi polku balíku niesla domov

lenka2710
16. dec 2021

A pôrodnica nemá napísané?? Ja som brala 30 alebo 40ks,teraz presne neviem,mali to na stránke! Odsávačku som nepotrebovala, tiež sa mi mlieko naporiadok az doma spustilo, ale požičiavali keď bolo treba

monika_bub
16. dec 2021

Ahoj 👋 ja som napríklad odsavacku veľmi využila v pôrodnici. Na asi druhý deň po pôrode ma zalialo tak mlieko, že som mohla ešte ďalšie dve deti kŕmiť. Takže je to veľmi individuálne. Ja som napríklad rodila v Ružinove, kde odsavacky síce požičiavali ale pri 20 pôrodoch ktoré tam boli sa neušla odsávačka každej. Nehovoriac o tom, že niektoré neboli funkčné. Co sa týka popôrodného vankúša ja by som ho uvítala veľmi. Mňa bolelo po pôrode pri sedení asi všetko, čo len mohlo.

mischell333
17. dec 2021

1 balenie pampersiek 26 ks, 1 Vlhčené utierky, 1 cumlík, vložky, vložky do podprsenky, uterák 2 ks,
2 jednorazových nohavíčiek, 2 ks ponožky,
Oblečenie pre babo, zavinovačku (nechcela som tie nemocničné))
1 kojenecku podprsenku, šampón, mydlo na intímnu hyhienu, detské mydlo, krém...kefka pasta, gumička, hrebeň, vložky 4 balíky.
Oblečenie na domou aj pre mňa aj pre babo 🙂