Veľkosť oblečenia značky Matalan

monuuula
24. apr 2013

Ahojte, chcem sa vas opytat na znacku Matalan, ci velkostne zodpoveda, alebo, ci je skor ich cislovanie väcsie alebo mensie....? Chcela by som totiz od nich par veci objednat, tak nech zbytocne neriskujem.... A este 1 otazocka, ci ste s touto znackou spokojne, co sa tyka kvality? dakujem velmi pekne za vase pispevky 🙂

lenka1989
13. nov 2013

Nebude niekto objednavat znacku Matalan ?

frimmie
22. jan 2014

@monuuula @lenka1989 baby, objednavali ste nakoniec nieco z Matalan? Budete objednavat z UK?

monuuula
autor
22. jan 2014

Ahoj, ja zial nie, zostala som pri nextdirecte...

monuuula
autor
22. jan 2014

@frimmie ale raz som kupila tu na MK od jednej maminy tricko tejto znacky a bolo mensie, ako udavali na stitku, boli nam kratke rukavy

frimmie
22. jan 2014

@monuuula Dakujem moc.

sisiland
20. feb 2014

objednávam zn. Matalan a velkostne vecičky sedia...aspoň ja mám také skúsenosti. Čo sa kvality týka , nájdu sa aj menej kvalitné kúsky, ale to človek "nadialku" nevie, ale zatial som bola väčšinou spokojná , dokonca aj s pyžamkami so 100%polyesteru.

uankab
20. feb 2014

@monuuula , podla mna su velkostne mensie (hlavne vrchu su dost kratke do pasu)... ja som s ich kvalitou spokojna neni, mali sme jednen natelnicek od nich a vybledol po dvoch praniach (vysedivel).... ak zhanas lacne oblecko na doma, tak je to ok, ale inak neodporucam...

slamuska
29. jan 2021

@sisiland ešte stále sa dá objednať z matalanu?