Vedierko Schnuggle na kúpanie 3 mesačného

23. jan 2022

Ahojte, môj chlapcek má teraz 3 mesiace,má 7 kilo a už ho neudrzim na ruke pri kúpaní vo vanicke, našla som toto vedierko a píšu že môže byť pre deti od 0-12 mesiacov, len on ešte nesedí, myslíte že to môžem kúpiť a kúpať ho v tom? Alebo ako kupete taketo detičky vy prosím? Máme len sprchový kút, jeho vanička sa do toho nezmestí, žeby som do nej dala dáku podložku a tak...

malinoismum
23. jan 2022

Určite to bude dobre 🙂 tiež sme sa preň rozhodli

malinoismum
23. jan 2022

😅Aj staršia si ho aspoň nasucho vyskúšala🙂 (4r🙂)

oveckaaa19
23. jan 2022

Mali sme ho mali od narodenia do 2 rokov

anavianavi
23. jan 2022

Aj my ho pouzivame od narodenia.

ericaromy
23. jan 2022

Aj my sme ho mali, a mozem len odporucit. V klasickej vanicke mal syn hystericke zachvaty placu od strachu. Kupili sme schnuggle a bolo po placi.

monickammm
23. jan 2022

Ja ho tiez planujem kupit, na zaciatok aj so stojanom. Snad to zvladnem, mne sa celkom pozdava ta manipulacia atd , citala som rozne fora ale ma na to kazdy iny nazor

evica17
23. jan 2022

My sme take babo uz nedrzali na rukach vo vanicke, ale sme mu hlavku polozili na dno vanicky (cize lezal cely vo vanicke, polozeny na dne) Vody sme nedavali vela. A v pohodicke, nikdy sa nic nestalo, neotocil hlavku do boku ze by sa nadychol vody a dokonca ked sa zacal pretacat tak to vedel spravit tak aby hlavicku neponoril do vody 🙂 takze za.mna sa da aj bez toho prezit