Veci pre malinké bábätko

2. okt 2022

Ahojte mamičky, odkiaľ kupujete detské oblečenie pre malinké bábätká? Myslím čerstvo narodené a po koľko ks, či už oblečenie alebo tie prvé ´hračky.´ 🙂

zoe_2
2. okt 2022

Vinted, podostavala som vela, takemu malemu miminu sa neoplati nove kupovat

basska_b
2. okt 2022

Ja do 2 rokov urcite bazar. Idealne ked v susedskej skupine dakto daruje. Potom som uz kupovala - ponosili dlhsie a bazarove boli v zlom stave, vytahane, sprane, zmolky...

basska_b
2. okt 2022

Aj tie prve hracky... prestalo ich bavit po par mesiacoch... neinvestuj do toho vela 🙏 a kolko ks? Aby si stihala otacat to a prat. Niektore vela grckaju alebo prekakaju...

bolarazjedna
2. okt 2022

Ja som oblečenie nekupovala, lebo som dostala od sestry po jej deťoch. Ale prosím ta, hračky diatatu nekupuj, môj ma 3 mesiace a už ma toľko hracie, že neviem čo s nimi, toľko toho dostal.

85miska
2. okt 2022

Ja som minule triedila šaty po synovi má 10mesiacov,teraz čakáme dievčatko tak mám tam asi 15ks body veľ. 56 a 62 potom dupačky po 10ks tepláčiky 5ks. Z veľkosti 68 tak isto a najviac toho mám 74. To nosil 3,5 mesiaca a akurát bolo leto od júna do teraz vlastne to všetko krátke oblečenie. Ja som nedostala nič a z bazaru som nechcela. Všetko mám pepco,tesco,lindex. Keď nieco krajšie som chcela keď sme boli na svadbe,veľká noc bola teraz budú Vianoce tak next,reserved a h&m ale tam majú akoby o 2 čísla väčšie. Kúpila som pár veci 68 a nosí to teraz keď má veľkosť 80.

85miska
2. okt 2022

Čo sa týka hračiek tak čiernobiele šušťacie knihy, hryzatka, nejaký plysacik mojkacik..toto úplne stačí. Aj to stačí keď bude mať 2 mesiace a budeš ho dávať na bruško.

henka123123
2. okt 2022

Ja som mala pre novorodencq z taxikashop.sinsay.milinko oblecenie.pepco.tesco....mala som od velkosti 50...a mala som 7 ks body z kazdej velkosti.5 pyzam tiez v kaxdej velkosti.a tak dupacky teplaky tiez tak po 5 ks...plus potom overaly tie som kupila vacsie tie som mala z tesca a HM take hunate...ja som chcelA vzdy nove vecicky pre babetko..

henka123123
2. okt 2022

Hracky som kupila len kolotoc nad postielku.elektricku hojdacku.hrazdicku 3v 1 a podlozku na zem.ostatne postupne potom podostavali na sviatky a tak

liloastitch
2. okt 2022

Nové kupujem len veci ako sú zimný overal, fusak a súprava na príchod z pôrodnice to najskôr z lindexu, ešte neviem ... Oblečenie body, legíny, ponožky, košieľky..beriem od kamarátky ,potom keď z toho vyrastie jej to vrátim späť. Hračky nekupujem pre začiatok, až keď o ne začne javiť záujem pár kusov kúpim . Zainvestovať sa chystám do kvalitnej autosedačky. Z veľkostí oblečenia zatiaľ len od 56 po 68 po 5 kusov z každého druhu na denné nosenie len body beriem viac. Ale teda to oblečenie si len požičiam, nepotrebujem nové. Veľkosti od 74 už budem kupovať,ale tiež najskôr z bazára, nových kúpim pár kúskov . Pri prvom synovi sa mi toto osvedčilo. Nehromadila som veľa vecí. Ak z jednej veľkosti vyrástol až potom som dokúpila ďalšiu . Veľa toho aj podostáva od rodiny