Veci do pôrodnice

kiks1992
23. júl 2024

Ahojte Košice poraďte kde kúpim nejakú peknú a hlavne priestrannú tašku do porodnice najlepšie kamenná predajna nech si pozriem poriadne a taktiež akú značku cumlikov odporúčate pre babatko?

vyrovnanaosoba
23. júl 2024

@kiks1992 vezmi si kufor. Niktk nebude riešiť krásu. 😀
Cumlíky som mala MAM pri všetkých troch deťoch

kris_tin257
23. júl 2024

Ja som mala textilnú tašku z IKEA napríklad 😀 a cumlíky som brala bibs avent a suavinex všetko ortodonticke 😊

pribinak
23. júl 2024

Kufor na kolieska je určite jednoduchší na manipuláciu

cimage
23. júl 2024

Kludne moze byt aj velky kufor, lebo aj tak vela bab ma tasku a k tomu este dalsie tasky. Kufor sa pohodlne taha na kolieskach. V kufri si to poukladas do mensich tasiek: na porod, po porode, pre dieta, kozmetika, domov. Za mna najlepsie riesenie.

janadj
23. júl 2024

@kiks1992 kufor do pôrodnice a do menšej tašky prip. ruksaku veci na porod(uterák,šľapky,košeľa, 2-3ks vložky,voda,malý snack a papiere)
Cumlíky som v porodnici nemala až doma keď už sa dobre dieťa kojili a nebil problém tak moji obaja vzali len bibs kaučukové

kiks1992
autor
23. júl 2024

Ďakujem kocky rozmýšľala som aj nad kufrom ale pri prvom som mala tašku síce sa viac menej všetko zmestilo ale veci boli pokrčené ale kufor som mala pochybnosti ci nebude prekážať alebo niečo

janadj
23. júl 2024

@kiks1992 ja som pred 2,5 rokom rodila v novej nemocici v KE a mala som kufor a väčšina z nas mala kufor je praktické aj keď si vyberás veci aj pohodlne na prenos

kiks1992
autor
23. júl 2024

@janadj no super tak teda kupim kufor nejaký z tých menších ten obrovský co mam doma nepotrebujem to naozaj veľký:D

vyrovnanaosoba
23. júl 2024

@kiks1992 každá mala kufor, odložili sme pod postele, alebo vojde do skrine.

fantaghiro21
23. júl 2024

ja som sla s malou cestovnou taskou a plus plienky do ruky :D Na co kufor pre boha...

kiks1992
autor
23. júl 2024

@fantaghiro21 tak malú tašku nemôžem len vloziek mam dosť veľa pri prvom som fakt dosť krvacala a asi každú pol hodku som vložku novú dávala tak hlavne vloziek veľa musím zbaliť plus podložky

fantaghiro21
23. júl 2024

@kiks1992 tak ja som velmi krvacala /neskor som sla aj na kyret/ a pre zaciatok som mala nachystane tak, aby mi stacilo, neskor doniesol manzel 🙂Ci sa s partnerom/manzelom po porode neuvidite? Nemusis hned vsetko tlacit so sebou...

kiks1992
autor
23. júl 2024

@fantaghiro21 manžel bude mať toho dosť ved už mám doma všetko len to zbaliť niekam

fantaghiro21
23. júl 2024

@kiks1992 neviem co vsetko vlecies, ale da sa pekne cestovne balenia kupit-preliat
ja som mal a cestovnu tasku z under armour...
fakt skvela.A ked som kukla, v KE predajnu mate 🙂

kiks1992
autor
23. júl 2024

@fantaghiro21 to co sa mi osvedčilo pri prvom pôrode len 😊 tak už keby som brala tašku tak nejakú peknú ženskú alebo mommy bag ale asi predsa len kúpim kufor

dadka1997
25. júl 2024

@kiks1992 hociaku tašku, nepotrebuješ nič specialne, najlepšie máš kufor, ja mam zbalenú velku cestovnú tašku, a cumlíky avent