Vanička Twistshake

21. feb 2021

Baby páči sa mi táto vanička, je skladatelna čo mi vyhovuje, paci sa mi aj ta podložka pre babo do nej.
Prosím mate ju niekto. Ako ste spokojne?

s1ma
21. feb 2021

Ja som ju objednala ale posielaju ju az 20.3 tak som zvedavá aka bude.

sejbipi
21. feb 2021

Áno, je naozaj super. Odporúčam Vám ale objednať z oficiálnej stránky www.twistshake.com kde môžete využiť môj 55%tný zľavový kód “sabilindura55”, je možné ho využiť aj na už zľavnené produkty 🙂)

jaynee23
21. apr 2021

Ahojte, uz ste aj skusali v nej kupat? 🙂 Lebo si citam navod a pisu tam nieco ze ju treba umiestnit nad odtok a vypustat tym ventilom co je vo vnutri. No my urcite na zaciatku budeme kupavat iba tak ze ju polozim na stol a podobne, myslite ze to vydrzi preniest ju aj naplnenu s vodou? :/ dajte vediet ake mate skusenosti 🙂

s1ma
21. apr 2021

@jaynee23 ja ju pouzivam na kupanie na stole kupem v nej novorodenca tak ju nemam uplne plnú ale v pohode ju prenesiem a vylejem . som s nou veľmi spokojná aj s tou podložkou do vaničky . Určite odporúčam 👌👌

jaynee23
21. apr 2021

@s1ma dakujem za odpoved 🙂 tak skusime aj my tak, snad to vydrzi a budeme tiez spokojni 🤩

emk
9. júl 2021

Dobrý den, zvažujeme koupi této vaničky, ale zajímalo by mě, zda je možné ji koupit někde na českém eshopu. Děkuji 😊