Ulitka pre bábo

christin1280
11. jún 2021

Ahojte mamky , moja dcerka ma pomaly 8 tyzdnov a velmi sa jej zle zaspava ako keby ju stale nieco vyrusilo tak myka rukami a pritom vidim ze chce spinkat citala som o ulitke pre babo ake. Stym mate skusenosti ? Pomaha to aby dieta spalo lepsie ? 🙂

jakubrianka
11. jún 2021

@christin1280 klasický morov reflex. Úrčite treba dieťa viazať, lebo sa zobudí na "vystrelenie" svojích rúčok. Áno ulitka na leto je dobrá varianta k letnej zavinovacke. Reflex odoznieva úplne až okolo 8 mesiacov!

petrisa213
11. jún 2021

@christin1280 áno to bábätká majú takýto reflex, že z ničoho nič im vystrelila rúčky a nôžky a budia sa na to. Ulitka práve preto bola využívaná nás asi na 1000% u oboch deti. Niektoré deti sa na to jeduju ale nám veľmi pomohla zo zaspávanim 🙏 takže ja urcite odporúčam.

magdalenal
11. jún 2021

naša mala prvé mesiace ulitku vždy na spanie, postupne si z nej vyťahovala ruky, ale keď sa nakojila, oddýchla, dala som ju do postielky, zavinule a spala hneď ....

marianarem
11. jún 2021

@christin1280 Nam ulitka velmi pomohla. Nas ju potreboval velmi dlho, hadam az do 8 mesiacov, za ten cas sme vystriedali viacero typov. Jedina, z ktorej sa nenaucil vymotat, bola z tohto e-shopu:
https://www.ulitka.sk/male-ulitky-0-6m/
Len na leto je mozno trochu moc tepla, no zavisi to aj od teploty u vas doma.