Treba mať pre bábätko fusak a overal zároveň?

zuzka341
20. aug 2020

Dievcata kupujete na zimu fusak aj overal, ci staci len jedno?

nika82
20. aug 2020

niekomu staci fusak , niekomu treba oboje

viikkki
20. aug 2020

Do kočíka stačí fusak a lepšie obliecť, do vajíčka overal, ale nemyslím si ze je dobre dávať bábätku aj overal do fusaku pretože potom sa zbytočne spoti a prehrieva,lepšie kúpiť kvalitný fusak 🙂

lucyluv
20. aug 2020

Do fusaku stačí taký macikovsky overal. Za mňa je šikovne mať fusak. Prídeš niekde dnu, fusak odopnes, ideálne mať nejaký overal, ktorý sa tiež ľahko rozopina a dieťa môže spať ďalej, nemusíš budiť a vyzliekať. Ale závisí od Vášho životného štýlu. A to ani dopredu človek nevie, aké to bude s bábätkom, či budeš stále len okolo domu, alebo budeš chodiť po kaviarňach a obchodoch 🙂

deti95060810
20. aug 2020

mala som od švagr. fusak ,ale hádam som ho ani nepoužila....Overal bol u nás TOP

lenuliatko84
20. aug 2020

Moj mal v zime 5 mesiacov a mal aj fusak aj overal

alexandra2468
20. aug 2020

@zuzka341 moja je decembrova.
Mali sme dva, ci tri take zimne zimne overaly. Nikdy sme nepouzili. Ja som mala taky fusak do vajicka velmi dobry, takze som ju do toho dala este v interieri a tak odniesla von. A ked sme isli niekedy v kociku, tak tiez rovno z domu vo fusaku.
Mne sa nechcelo tie male ruky nohy davat do overalu 😃a potom to vyzliekat a tak.

ivangeline
20. aug 2020

Nám vystačil overal.

kataka10
20. aug 2020

@zuzka341 ja som overal pouzila iba 2x. Strasne sa v nom spotil a zaparila sa mu ritka. Odvtedy som pouzivala iba fusak a namiesto overalu mal vystuzeny zimny sveter. Podla pocasia som este prihodila hrubu deku.

smejko25
20. aug 2020

Moja je oktobrova a mala som aj fusak aj overal 😁 a na prechadzky slm chodila kazdy den vzime ale uz som ju nebambusila velmi 🙂 jedno bodicko leginy ked tak este mikinka overal a vybavene 😁