Topánočky pre dievčatko na prvé kroky

10. apr 2021

Prosím poraďte po akých značkách mám pozerať, teraz keď sú zatvorené obchody. Dajte tipy na vaše top značky prípadne aj rovno konkrétne boty pre dievčatko 🙏🏻 Ďakujem

andreatytler
10. apr 2021

Ja nedam dopustit na Stonz. Kupila som odtial barefeet topanky, tenisky, gumaky aj zimne snehule a vsetky sa lahko obuvaju, z nohy nepadaju a su pre dieta velmi pohodlne.

lumka333
10. apr 2021

U nás vyhrávajú Clarks😉

lyci
10. apr 2021

Protetika, vsetky ich predajne su otvorene aj teraz a da sa skusat. maju aj barefoot radu

maximilie
10. apr 2021

@andreatytler mozem poprosiť stránku, odkiaľ ich kupujete? Mne stonz najde len snehule, čižmy.
Dakujem

tulipanicek
10. apr 2021

Zakrzi či chceš ísť cestou klasiky alebo barefoot lebo to je značný rozdiel.

andreatytler
10. apr 2021

@maximilie Ja objednam priamo z ich stranky ale ja zijem v Kanade takze postovne nie je az take hrozne pre balik z Vancouveru do Toronta. Nevedela som ze na Slovensku sa daju kupit len snehule... skoda.
https://stonz.com/products/cruiser-baby-toddler...
Ale za tieto topanocky by som dala hocijake peniaze. Podrazka je krasne ohybna a este ma aj specialny zahyb v strede na extra flexibilitu. Obuva sa jedna radost, lebo sa odopne krasne nasiroko, zapnute su v zlomku sekundy na suchy zips a maju nadherne makucky okraj okolo paty, takze mu to neodiera pokozku. Syn je velmi vyberavy v obleceni a hlavne v topankach (vsetko nove mu vadi) ale ked som obola prvy krat tieto topanky, bol kludny a spokojny akoby to boli len ponozky. Takzmer vobec v nich nezakopne a sam sa pekne postavy ked spadne... ja uz ine ani kupovat nebudem.

maximilie
11. apr 2021

@andreatytler tak presne niečo také by potešilo aj mna, dokonca ani nevyzerajú ako barefoot
Tu je v ponuke kopu znaciek ale ani jedine sa mi do teraz nepáčili. Tak skúsim popozerať. Ďakujem

maximilie
11. apr 2021

@andreatytler nasla som slovensku stránku, ale asi 2 druhy tenisiek v ponuke, aj to od v.25😀
Nevadi. Aspon viem, ze sa dajú zohnať. Ešte raz dakujem

andreatytler
11. apr 2021

@maximilie Ano, nie je to uplne barefoot.
V Kanade je to s detskymi topankami v obchodoch uplne hrozne. Vsetky su tvrde, neforemne a strasne tazko sa obuvaju... hlavne ze su znackove alebo ozdobene. Kupila som dvoje a boli to vyhodene peniaze. Tieto Stonz su raz tak drahe ale oplatia sa. Ale myslela som ze na Slovensku je situacia lepsia... ze tam je ovela lepsi vyber dobrych topanociek.. Skus pozriet starsie prispevky... je ich tu velmi vela.
Alebo si skus objednat priamo zo stranky Stonz... maju aj zasielku na Slovensko aj ked neviem cenu.