Topánočky na prvé kroky

anjelik420
5. sep 2022

Aké by ste my odporucili topánočky na prvé kroky
Môžu byť aj takéto či musia byť ortopedické ďakujem za radu

babovka2321
5. sep 2022

@anjelik420 protetika je fajn, ja ti neodporucim znacku, odporucim ti ist do predajne, ktora sa specializuje na topanocky na prve kroky a skusat, kym nejake nesadnu. Moj napriklad obul pohodlne iba jednu znacku. To, ze jednemu sadnu tieto topanocky neznamena, ze sadnu aj tvojmu 🙂 a ja som teda za barefoot, ortopedicke by som kupovala len vtedy, ak by bol nejaky problem a boli by potrebne.

danka728
5. sep 2022

Odporúčam,ak máš Instagram sledovať túto fyzio 🙂 je skvelá a vo výbere má aj článok o prvých topánočkach, čo by mali spĺňať (ma aj video jej dcérky, ktorá chodí v takýchto topánočkach ako na foto a v capackach) 😌...myslím ,že tieto sú ešte veľmi fixné na nožičky malého človiečika, ktorý nedávno začal chodiť 😌 je tam pevná podrážka a nebude tak môcť cítiť zem.pod nohami ... Treba zvážiť topánočky,sú veľmi dôležité vo vývoji a do budúceho života ❤️

zuzanka.zuzu
5. sep 2022

ja ti odporúčam nič nečítať, zober dieťa do obchodu, môj si tam vyskúšal niekoľko párov a nič... potom zrazu prišli na rad tie najškaredšie, obul si ich a utiekol preč z predajne. muž išiel za ním a ja som iba s krabicou ich išla vyplatiť a rovno sme mu ich nechali na nôžkach 😀 čiže asi toľko moja skúsenosť vs. k teóriám a premúdrelým profilom 😀

basska_b
5. sep 2022

Prve topanocky naozaj najlepsie vybrat v predajni... podla mna je dolezite, aby drzali nozku. My sme vybrali v predajni zdravotnickych pomocok. Nosila ich 2 mesiace a potom uz sla na sandale, prislo leto