Topánky pre 8 mesačné nechodiace bábo

janikes
16. sep 2014

Ahojte, mam dilemu, maly este nechodi a ani sa nechysta zacat. Viem, ze topanky by sa mali kupovat az ked samostatne chodi, ale zacina byt vonku chladno, tak zvazujem, ze by som mu mala nejake chodit, lebo v takych tych latkovych mu bude o chvilu zima. Ako to riesite vy? Co nosia vase deticky??

ikke
16. sep 2014

su aj teple capacky, dokonca aj capackove cizmicky, napr. z fleecu od lodger, alebo s kozusinou. je zbytocne kupovat takemu dietatu skutocne topanky, v kociku aj tak vacsinou sedi vo fusaku a o 2-3 mesiace bude mat o cislo vacsiu nohu a o dalsie 2-3 mesiace dalsie cislo 😉 alebo daj hrube vlnene ponozky

ichbinich
16. sep 2014

@janikes:
Napriklad aj v H&M maju take akoze cizmicky. Zvonku neprefukatelny material a aj vodeodolny, zvnutra fleece. Stoja 8€. Ja som ich mala minuly rok pre dceru.
Taketo:
http://www.hm.com/at/product/00714?article=00714-F
Ale podobne maju viacere firmy, nie len H&M.

lenok
16. sep 2014

Dobra tema... tiez mam tuto dilemu... ja som kupila v tesku vysoke tenisky tak nieco ako "ciny", ale take babo ma nepevnu nozku, rychlo to vyzuje, mam z toho nervy... aj som uhackovala, ale to prefuka...
@ichbinich paci sa mi tvoj typ, skusim sa po niecom podobnom poobzerat...

kaktusik007
16. sep 2014

@janikes neries.. fakt.. topanky naozaj nie... moji mali hrube ponozky, fusak - a stacilo.

ved aj tak ked nechodi (a 8 mesacny este asi ani neustoji sam, ze??? ) je to uuuuplne zbytocne.

mirreckall
16. sep 2014

my sme používali v zime hrubé ponožky aj dvoje 🙂

radlinka
16. sep 2014

suhlas s @kaktusik007 uplne presne moj nazor 😉

ichbinich
16. sep 2014

@lenok:
Taketo by zhodit nemal, lebo je hore suchy zips, ktory mozes pritiahnut podla potreby, ze to na nohe drzi. Jasne, ze ak stale kope a sucha nohy o fusak, tak ho mozno vyberies bez "topanky", ale to sa da aj s ponozkou 😉

nenabaja
17. sep 2014

My sme v zime nosili pancusky, plus hrube frote ponozky, a ked bol este v kombineze alebo fusaku, tak neexistuje, aby mu bola zima. Tiez si myslim, ze topanky su skor na obtiaz, aj pre teba pri obuvani, aj pre maleho z hladiska zdravia a komfortu.

veriiii
17. sep 2014

@janikes topanky som davala az ked zacala chodit-aj to,ked uz bola stabilnejsia..ale ked nechodila este,doma mala hrube protismykove ponozky (lebo casto sa stavala popri nabytku)alebo tie ponozky s takou dolu kozenou capackou a vonku tiez plus deka alebo neskor fusak..

janikes
autor
19. sep 2014

dakujem vsetkym za nazory, fleecove capacky su uz objednane 🙂 a hrube ponozky este musim najst 😉