Topánky Ecco

jankastraskova
27. nov 2017

Ahojte! Prosím vás, kupovali ste niekto detom topánky ecco? Ja som uz zúfalá,neviem zohnat zimné topánky vo veľkosti 37 pre mojho syna a našla som v zlave topanky ecco snowboarder, máte niekto skúsenosti, co som zatial pozerala tak by to mala byt kvalitna obuv, 😉 ďakujem za rady

hettinka
27. nov 2017

Kúpiš juniorské v CCC aj kožené majú

dzjanetta
27. nov 2017

@jankastraskova ahoj.urcite ecco topanky su jedny z najkvalitnejsich..dobra volba😉

dadulala
27. nov 2017

CCC LAsocki krasne kozene, do 39 ky zozenies 🙂)

hori
27. nov 2017

@jankastraskova ak si spokojna s cenou a pacia sa ti, tak nevahaj, kombinacia slovnych spojeni "ecco obuv" a "prijatelna cena" sa hned tak nevidi... kvalitou som lepsiu obuv zatial nenasla...

marylis
27. nov 2017

Ecco je pre mna TOP a ako bonus sa siju na Slovensku 👍

jankastraskova
autor
27. nov 2017

Tie topanky su zlacnene zo 74,90 na 52 a tolko stoja topánky z protetiky

hori
27. nov 2017

tak v porovnani s protetikou su ecco lahucke a ovela maksie a ohybnejsie.

yanni
27. nov 2017

@jankastraskova nevahaj. Ak mu sadnu, tak kupuj. Ecco su super. ja ich sice detom nekupujem, pre ne mam inych vyrobcov (kazdemu ineho, kedze kazdemu sadnu ine), ale ja si kupujem pre seba Ecco uz takmer 20 rokov.
Mne pri topankach pre deti na cene nezalezi. Hlavne nech su flex, lahke, poddajne, ohybne, a aj nieco vydrzia. Kupim aj za normalnu cenu, nie len zlacnene.
Nepises koko ma syn rokov. Od urciteho veku rastu deti (aj nohy) narazovo, mozno budes mat stastie a vydrzia mu aj dalsiu sezonu.

Co sa ceny tyka, vobec nie su drahe. Nasa najmladsia ma 2 roky a dvojo (zatial) zomnych topanok, jedny stali 65 E (Pepino), druhe tiez nieco cez 60 (Fillii).

prskavka11
15. feb 2018

ecco su podla mna jedny z nakvalitnejsich topanok, mnohe sa siju na slovensku, lenze pozor na to su na uzsie nozicky, zial malej zbaculatela nozka uz ich nemoze mat

hori
15. feb 2018

ani ja ich uz nekupujem, vacsie cisla (tak cca od 30 vyssie) sa mi zdaju prilis spicate...