Tatrasvit - detské pančuchy

21. nov 2022

Ahojte máte niekto odtiaľ kúpené detske pančuchy? 🙂 aká je to kvalita, Dakujem

domiklik
21. nov 2022

Ťažko povedať... Kupovala som v bepone pančušky z tatrasvitu z biobavlny, superkvalita... Potom v našom miestnom detskom obchode, nebiobavlna klasické, otras vytahane. Ale kupovala som aj minulý rok a tie boli ôk. Tie z tej biobavlny sa mi zdajú teplejšie a sú tak hustejšie tkané.

veronikahuli
21. nov 2022

Podľa toho ake konkrétne. Ducika (myslím ze sa tak volaju) s trakmi su super, sice take tensie, ale parádne, mame aj iné, veľkosťou o 1 číslo väčšie od tých co minulý rok a mozno ich bude mat tak o 3 roky... Veľkosti sú tak hala bala... Kupujem 2 kvalitu 🙂

petamich
21. nov 2022

za mna nie, po dvoch praniach otras vytahane, ze o dva roky by som ich vytiahla, aby nosil

simona20201309
21. nov 2022

@petamich to je preto ze sú 100% bavlna. Ten elastan spôsobuje to, že sa neroztiahnu hneď.
Takže áno, bohužiaľ tatrasvit 100% bavlna - pol metra pred sebou. Veľmi sa roztahaju, ale my iné nemôžme.
Takže ak musíte tiež len 100% bavlnu, tak áno, sú super 😆

simona20201309
21. nov 2022

A najlacnejsie sú z ich stránky www.tatrasvit.sk

petamich
21. nov 2022

@simona20201309 som sa bavila ako ich tahal za sebou chudak 😅 ale hej chapem, ked sa neda ine tak sa neda

euka210
21. nov 2022

Moji nemali radi obtiahnute umeliny a tieto mali radsej. Su bavlnene a potom zmes. Pre malych s tracikmi boli super.

simona20201309
21. nov 2022

@petamich 🤣👍 áno

anne_mary2
23. nov 2022

Ahoj, ja mam 8 m dceru, 75 cm, a nosi tatrasvit puncochy 50 ( uplne najmensie , kupila som ich pred jej narodenim ze ked sa narodi 🤣..), keby som kupila velkost ako bezne oblecenie, ano ma ich 2 m pred sebou.. tieto jej sedia uplne na chodidlo dlzku , na dlzku.. Ma take buclatejsiw nozky, tie obtiahnute s elastanom ( tesco, hm, lidl atd ) na nu idu tazko, a predstava ze ich mam davat 6x za den dole a naspat, uff 🤣🤣). Toe tatrasvit z beponu som kupila 62/68 a sedia ( tiez som brala teda mensie ..). A ano su pevnejsie , hutnejsie - ale stoja 10-11 eur uz nepamatam presne..
Za mna teda fajn, len myslim ze sa urcite treba pohrat s velkostami - ked som si dala rozbalit 70ky, vedela som ze nie, a skoncila som na 50ke 🤷🏼‍♀️