Sú Sencor vysielačky spoľahlivé?

bibi16
31. aug 2011

Mamícky viete my prosim poradit aka je znacka vysielaciek sencor ci su dobre ked je tam cena 20eur?dakuejm

zuzana17
31. aug 2011

ahoj, ja mám sencor vysielačky už 3,5 roka a sú stále ok, žiadnu chybu som na nich nenašla 🙂

sakura77
31. aug 2011

Ja nemozem doporucit,akoze pocujes biedne,musis ich mat strasne bĺizko babatka,vypadavaju dost casto-signal,fakt sa nedaju porovnat s philips alebo topcom,tam pocujes ozaj vsetko,uz by som nekupovala

nanulik
1. sep 2011

@bibi16 ja mám sencor od januára a som spokojná. dokonca počujem aj ako chodia vonku autá alebo sedí vrabec na okne. len musia by obe napojené do siete. ked tu rodičovskú chcem zobrať na balkon tak je signál zlý. ale stály 30€ tak sa nesťažujem
máme túto
http://www.sencor.sk/domace-spotrebice/starostl...

jana776
1. sep 2011

Ahoj, ja mam tiez sencor a nedoporucujem ani nahodou. Funkcnostou sa tym ostatnym ani zdaleka nevyrovna. Nemozem ist napr umyt kupelnu, lebo tam neprijemne nahlas susti - nema signal. To iste na zachode, na balkone, v kuchyni. Jedine co ta vysielacka vie je byt polozena na policke na jednom mieste, ale aj tam nepocujem co malicka robi, len pocujem ako sa hlasnym stuknutim zapne a vypne reproduktor. Katastrofa. Ked porovnam s tym, co maju moje priatelky, tak to je diametralny rozdiel. Ani dve eura by som za nu nedala. Akonahle kupim novu, tak tato leti do kosa, ani zadarmo ju nikomu nechcem dat. lebo by som sa hanbila. Takze tak. Radsej si priplat par eur a kup si nieco co naozaj funguje ako ma.

ladytt
1. sep 2011

My máme takéto http://datacomp.sk/detska-pestunka-sencor-sbm-1... , ale veľmi nedoporučujem, hneď sme ich boli reklamovať a ani to nepomohlo, keď chcem ísť napr. na balkón alebo len do kuchyne začne to strašne chrčať akoby to nemalo signál a to nie som nejako veľmi ďaleko od toho.

jessicax
1. sep 2011

hlavne nie sencor. Ja radim kupit digitalne, ktore nie su rusitelne inymi vysielackami lebo na tie obycajne sa ti budu napajat vsetci susedia 🙂