Sú lepšie slipky alebo boxerky?

monka88
25. apr 2012

Ahojte maminky!
Chcem sa opytat podla vasich skusenosti,nazorov a pod. co si myslite,su pre chlapca lepsie slipky,alebo boxerky?
Dospelym muzom odporucaju radsej volne trenirky-boxerky,ako je to potom u deti?Mysliet uz u nich na to?Co myslite?
Dakujem za nazoryyy 🙂

m.i.r.i
25. apr 2012

@monka88 ahoj..my len boxerky a to tiez tie take volne- suknickove 😉 Presne pre to co ty pises..vela som si o tom citala a aj sa rozpravala s lekarkou a jednoznacne je pre chlapcov lepsie mat to tam volne a nie stiahnute v slipkoch...mam kamosov co tiez s tym mali kedysi ako 10-11 rocni chlapci problemy, ked im potom lekarka nariadila okamzite vymenit slipy za volne boxerky...a aj moj muz to tak podporuje, tak maly ma len boxerky..horsie je, ze ked sme odplienkovali mal 1.5 roka a take male ani nebolo dostat 😖 najmensie su na 2- 3 roky a aj to veeeelmi malo...

monka88
autor
25. apr 2012

@m.i.r.i a ak sa smiem spytat,kde take volnejsie kupujes? ak mozes aj do IP,lebo klasicke boxerky pre chlapcov mi pridu tiez dost obtiahnute...

karamel
25. apr 2012

My jedine boxerky🙂 Maly ma 3,5 roka🙂

hoogy
25. apr 2012

@monka88 my pouzivame slipky. kupujem mu take aby ich mal radsej troske volnejsie ked ma moc na tesno hned menim za vacsie. moj mm nosi tie obtiahnute boxerky a nemava ziadne problemy.

m.i.r.i
25. apr 2012

@monka88 ja som asi 6ks kupila na mimibazare- obcas niektora mamicka predava.nove samozrejme🙂 je mi jedno aky motiv, cielene som hladala tie volne boxerky..
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9518942&tab=3
alebo
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11782538&tab=0
my sme vymakli par mensich, tieto su asi trosku vacsie..
ale..tiez som nasla nakoniec v BA v Tescu na Kammenom. Sice pisu velkost tiez najmensie ako 116, ale od oka som uz videla, ze vobec nie su take velke...nas maly ma 91 cm a 14 kg, 2 roky a tie co su 116 su mu len tak tak, kupila som aj 120...takze to je aj o strihu...je to znacka Zaffe underwear a moj mm nosi presne take iste velke panske 🙂

lili777
25. apr 2012

ja kupujem tie v HM, sú to síce obtiahnuté, ale kúpim väčšie číslo a má to voľnejšie, sú tam tri kusy a stojí to 10 eur

lucka1987
25. apr 2012

@monka88 no u chlapa je to jednoznacne " na ostro " 😀 😀 😀 zartujem... u nas su boxerky oblubene a drobec ma pienku, ale mylsim , ze je jedno ci to alebo ono... najma aby to bol kvalitny material a neboli mu tesne....

boska79
25. apr 2012

no moji chlapi by Ti povedali na rovinu- spravny chlap, nosi boxerky... 😀 😀 😀 😀

m.i.r.i
25. apr 2012

@lili777 inak v H&m som aj ja videla aj tie volne boxerky/trenky...ale tiez len vacsie cisla..tam chodim pravidelne pozerat🙂

nika82
25. apr 2012

v Lindexe som kupovala boxerky pre maleho 98/104 a ma 2,5r a mali aj 86/92

cmulinko
25. apr 2012

moji nosia slipky,ale vacsie cislo.moj skoro 5 rocny ma na 7-8 rocneho a moj skoro 3 rocny ma na 5-6 rocneho....hlavne,ze netlaci ani nepada 😀

sisaka
26. apr 2012

Syn ma 4 a ma vacsinu boxeriek, ale ma aj par slipov, je mu to sumafuk, mne sa viac pacia boxerky, volne trenirky nenosi, akurat dnes som jedni zbadala v obchode, ale nechcel ich kupit. Manzel nosi boxerky a ma ja par trenirok ,co som rada, lebo slipy mi pridu na dospelych muzoch totalne smiesne, takisto ako slipove plavky, to je hruza 😀

bonaquaba
26. apr 2012

my jednoznacne boxerky, su volne a aj maly sa urcite v tom lepsie citi, ako ked by to tam mal stiahnute, ked bol mensi 3 roky tak mal slipy, ale potom mm mi vravi, ze sa mu to tam musi parit a tlacit ho to atm moze, a kupil mu boxerky take uplne volne o cislo vacsie 😀 , tak my odvtedy iba boxerky

titkovamiriam
26. apr 2012

Moji vsetci chlapi boxerky 🙂

katecameron
26. apr 2012

starsí syn uz 7rocny nosí iba boxerky ale tie obtiahnute nie tie volne sukickove 😀 no a mladsí ma aj aj ale radsej mu davam slipy nie obtiahnute ale o nieco vacsie lebo mal aj boxerky take volne a ked to tam dole ma volne asi mu to talm lieta 😀 pri behu a furt sa spara medzi nohami ked ma slipy tak sa tam dole nechyta 😀

monka88
autor
26. apr 2012

@m.i.r.i dakujem moc za typy,aj vam ostatnyyym 🙂

titkovamiriam
26. apr 2012

ja najcastejsie kupujem pleas a potom cherokee 🙂

anjelicek26
26. apr 2012

@monka88 - Maxi ma boxerky 🙂 A veru dost tazko sa zhanaju take, co by mu pekne sadli, kedze je strasny krpec.