Sú lepšie plienky Pamers active baby alebo Babylove?

saska2208
3. okt 2012

Mate skusenost ktore su lepsie? Ci pampers active baby alebo babylove?

cikyta
3. okt 2012

Ja som bola spokojná s babylove. Pampersky sa hned napili, zostali strašne ťažké, vlhké a hned sme mali vyrážtičky po zadočku...Babylove boli stále akokeby suche, príjemné a krásne mi ich dcerka znášala 🙂

lutia
3. okt 2012

@saska2208 mi mame pampersky a som s nimi spokojna a popravde ani inu znacku sme nemali

elen2
3. okt 2012

jednoznacne papmpers...tym sa nevyrovnaju podla mna ani jedny plienky.... 😉

kalifa28
3. okt 2012

pamper su naj... tenučke, elastické, mäkké... babylove sposobili mojej dcere dermatitídu, ale to je len nahoda. pri prvej dcere sme mali huggies, ale to je tiež o ničom, tlačí to, je to také tvrde... pampers su super...

ela2710
3. okt 2012

@saska2208 ja som mojmu malemu od narodenia kupovala pampers, ale potom, ked mal cca. 7 mesiacov sa zacal precikavat, v plienke nic a vsetko na obleceni, a tak som skusila tie wickies z kauflandu, ale take co maju asi 56 ks, ci ako, lebo tie vacsie balenia neboli dobre, a tieto nam vyhovovali a teraz tam maju take cez 100 ks za 13,99 a tie su tiez perfektne, najskor som sa bala, ze to budu smejdy, ale su ozaj dobre, malej zatial davam pampers, ale aj tie sa chystam vymenit za kauflandacke hned ako bude mat 7 kg 🙂

ewca
3. okt 2012

my mame pampers, ale skusali sme viacere, najviac sa nam osvedcili pampersky

veronicka1901
3. okt 2012

Nam sa tiez osvedcili pampersky, ale ked sme mali zapareninu, museli sme ich na chvilu prestat pouzivat. Teraz pouzivame lacnejsie plienky, ale davame pozor, aby boli priedusne. Pampersky uz len na noc 🙂.

kissa
3. okt 2012

Ja som bola s pamperskami spokojná iba s najmenšou velkosťou pri narodení, potom som používala Happy, tiež boli v dobré, ale v 10 - mes. mi začali pretekať, tak som opäť skúsia pampers premium, ale tiež pretekali a s každým prebalovanie som musela aj prať... teraz používam iba wickies z kauflandu alebo huggies - kupujem tie, kt. sú akurat v akcii, obidvoje používam aj na noc, s Babylove nemám skúsenosti, ale rada sa poučím aj ja 🙂

teress
3. okt 2012

u nas ako novorodeniatko huggies,potom pampers sleep and play... a od kedy sa hýbe pampers active baby na striedačku s tými ružovými pamperskovými pantami-tie viem že nerozoberie🙂...z pampers premium care sa nam vyhadzala

157misicka
3. okt 2012

my od narodenia len pampers ine znacky nepouzivame a odporucam ich vsetkym ale tie active baby alebo potom premium care..oranzove nam nevyhovovali.. 😀 maly nemal nikdy zaparenu ritku a ani nepretecu... 🙂

zuzka38
3. okt 2012

@saska2208 podla mna treba vyskusat oboje, kazdemu vyhovuje ine.. nam pampersky, nedam na ne dopustit, maly v nich je aj 12 hodin.. babylove precikal rychlo.. vyskusaj a uvidis

alubinka
3. okt 2012

ja som zo zaciatku kym bola malinka davala pampersky, potom neskor az do konca babylove 🙂 ale vyskusaj aj aj

zebra41
3. okt 2012

@saska2208 maly znasal oboje super, cize cena rozhodla 🙂

nicky182
3. okt 2012

@saska2208 ja som za pampersky, su drahe, no kvalitne ...teraz som vyskusala babylove active - plienkove nohavicky a tie sa mi pacili, obcas ich kupim, tie by som odporucila 🙂

keziah
3. okt 2012

urcite babylove, nie su bielene chlorom ani parfumovane, takze su setrnejsie k pokozke babatka

moon1979
3. okt 2012

@saska2208
u nás top 1 jedine pampers 🙂

kiwi82
3. okt 2012

U nás od začiatku Pampersky. Skúšali sme aj iné ale vždy sme sa vrátili k Pamperskám 😉

trudka4
3. okt 2012

Už jsme vyzkoušeli moc značek jednorázových plenek, ale vždy jsme se vrátili k našim Babylove. Nikdy nám neprotekly, neoházeli jsme se z nich a i cenově vycházejí levně.

zuzana17
4. okt 2012

obe značky sú dobré 😉

edita84
4. okt 2012

babylove sú lepšie mali sme od kamošky balík pampersiek a tie malý prekakal a prepiškal :/

k_a_j_k_a
4. okt 2012

@saska2208 kazda Ti napisala nieco ine 🙂. Treba vyskusat, co babatku vyhovuje. My sme mali aj pampers (do porodnice), potom sme kupovali tie fialove/zelene z tesca, aj babylove. Tie sme potom pouzivali az do konca, spolu s latkovymi. Starsej som dala latkove len tak "zo srandy" v cca 6tich mesiacoch, no mladsia musela prejst na latkove uz po prvom mesiaci, kedy mala zaparenu ritku az do krvi a nevedeli sme sa toho nijako zbavit. Ale striedala som to na noc s babylove. Treba len vyskusat.

strapka
4. okt 2012

jednoznacne pampers

sara07
4. okt 2012

na den pampers - sú tenšie aj lepšie sa v nich hýbe - a na noc babylove

saska2208
autor
4. okt 2012

@zuzka38
@zuzka38 12hodin v jednej plienke??? To za den minies len 2?? Ja malu prebalujem kazde 3hodiny a niekedy aj castejsie... Iba v noci vydrzi pekne bez prebalovania...a to je cca 9hod.

zuzka38
4. okt 2012

@saska2208 ano niekedy miniem len 2-3, niekedy viac, podla toho kolko pije a kolkokrat kaka...