Ste spokojné s plienkami Huggies?

lejlla
17. sep 2012

Prosim kto pouziva plienky huggies,ste s nimi spokojne?

cacika
17. sep 2012

ano velmi

1234lubka
17. sep 2012

no su pekne ale ja som s nimi spokojna nebola, pretekali. tesco zelene. lidl, hypernova albert su najlepsie....samozrejme aj pampers

stanislavao
17. sep 2012

su dvoje. economy - nie su dobre, nemaju pruzny pas. super dry - su ok, maju pruzny pas, ale ... ked porovnam s pampers, tak huggies su hrubsie, skor pretecu, dost pachnu, ked su pocikane. najlepsie su pampers, urcite. huggies su porovnatelne s tesco esential - zelene, alebo lidl - tie lepsie, co maju.

hori
17. sep 2012

mala som raz a nic moc... vadilo mi, ze v pase nie su ani trochu pruzne...

andreaklementova
17. sep 2012

podla mna su huggies strasne hrube a nepohodlne.a hlavne na chrbatiku sa mi to zda take nie velmi prijemne....my sme skusili aj tesco, ale najviac nam vyhovuju zelene pampersky.........minule som robila plienkovu tortu z plienok babylove (dostat ich v DMdrogerii) a zdaju sa mi tiez dobre, su podobne ako pampers a tiez maju tie strecove boky a cena je v pohode....este tak moja skusenost na zaver, skusili sme viac druhov, napriklad z lidla, z kauflandu helen harper (tusim tak sa to vola), huggies, tesco, ale nakoniec sme skoncili pri zelenych pamperskach

zuzana17
17. sep 2012

ja som bola spokojná, ale s tými premium 😉

157misicka
17. sep 2012

fuu no moj len zelene papmers a som velmi spokojna odporucam .ale huggies sme skusali a hroza mi pripadaju ako obycajne tesco plienky ktore pouzivaju segrankine deti.. teda skusali sme len tie economy huggies... a papmers odporucam aj kvoli tomu ze moj maly nikdy nemal ani ritku zaparenu ani podobne problemy 🙂

carmella
17. sep 2012

ahoj ja som tiez nebolo spokojna nakoniec sme presli na plienky z tesca a tie Nam vyhovovali

aurelkan
17. sep 2012

Ahoj, my sme mali s pampers iba problemy, okamzite cerveny zadocek a to prebalujeme dost casto. Huggies nam vyhovuju viac, teda tie premium. Pred 2 tyzdnami som presla na H. super dry a osypal sa. Samozrejme neviem zarucit ze je to z tym plienok ale casovo to sedi... Idem naspat na H premium, mal ich od narodenia a dobre ich znasa. Jaj uz aby sa pytal na nocnicek 🙂

radlinka
17. sep 2012

Su fajn, vzdy najdem megabalenie za dobru cenu, ale viac kupujem Pampers Baby Dry 4 a 4+, su tensie a som s nimi tiez spokojna. 😉 My sme huggies pouzivali hlavne Newborn 1 a 2, potom sme presli uz len na Pampers, sem tam Tesco, ale ked je akcia, tak kupim, vzdy sa hodi velke balenie po ruke. 🙂

ludka77
17. sep 2012

Keď bola malá maličká používala som huggies, super sedeli a neprecikala a keď už bola aktívna - chodila tak som prešla na Pampers active tie sa nám osvedčili vo väčšej veľkosti viac 🙂

dudduli
17. sep 2012

pre nás boli najsamlepšie 🙂,tie disney kolekcia , kupovali sme aj pampersy ale tie by som uz ani zadarmo nebrala ...otrasne 🙂

sssimi
17. sep 2012

Nám nevyhovovali. Sarah ich precikala, ale nie vrchom, či bokmi, ale povrch plienky bol až orosený po noci bez prebalovania. Žiadna iná plienka mi to nerobila.

chovancova27
17. sep 2012

mala som ich len raz, zelené, strašne pretekali, každá jedna bola prečuraná... skúsila som asi všetky značky, najlepšie sú babylove a zelené tesco.

erickaa
17. sep 2012

Mala ma rok, vyskusali sme rozne znacky..huggies nam nevyhovovali vobec, su tvrde a hned su precikane, lepacky som vzdy nadobro odlepila uz ked som chystala plienku 🙂 U nas boduju pampersky zelene a biele a vyborne su aj lidlacke toujourky. dlho sme kupovali aj babylove a tesco, ale tie su tiez z takych tvrdsich a hrubsich. V horucavach sme davali jedine biele pampersky, lebo su tenulinke a nezaparuju sa. Na zimu mozu byt plienocky aj hrubsie.

niky13
17. sep 2012

Pri oboch detoch jedine Huggies - hlavne super dry. Vyskusali sme aj ine - neosvedcili sa. Pri Huggies nikdy zapareniny, nepretiekli ani po celej noci, prisposobive, pruzne, na dotyk prijemne. Pampers nam pretiekli, su na dotyk take umele, lepaky sa nam odtrhovali, pri pohybe tak zvlastne šušťali. Ale myslim si, ze kazda maminka musi vyskusat na svojom dietatku, co im bude vyhovovat.

amouramour
17. sep 2012

huggies su uplne skvele🙂co ma velmi sklamalo boli pampers, otras

belia7
17. sep 2012

Tak ja som nebola spokojná s Huggies - stacilo, ze si maly len trosku cvrkol do plienky a bol z neho citit mocovy zapach, pri Pamperskach sa nam to nestava, nikdy z nich nema zapareny zadocek, neprecika ich, proste pre nas jedine Pampersky.

edie63
17. sep 2012

vyskusali sme, ale dcera mala z nich hrozne zapareniny, liecili sme ich niekolko dni. a bolo to urcite z huggisiek, pretoze skusala som ich viackrat, a stale to iste. ale kazde dieta je ine a inak toleruje plienky, ci kozmetiku.

katy1979
17. sep 2012

musis vyskusat sama podla toho si spravis usudok. Kazde dieta je iny kazdy maly zadocek je iny. My sme pre starsieho kupovali huggies v bipe a boli sme spokojní mladsí vyrastol na pamperskach.

nimrod76
17. sep 2012

voubec som nebola spokojna snimi kolko krat som dala pod maleho tolko krat sme mali pipika cerveny pouzivala som potom libero a pampers a od toho sme uz nemali.

saranata
17. sep 2012

kazdý podla svojích skuseností, pre mna najhoršie na trhu 😒

kristina39
17. sep 2012

my sme zacali s tecko plienka tymi kvalitnejsimi ale potom sa mi prestali pacit potom sme presli na kauflandove ano tie mi nevyhovovali potom lidlove aj tie nic moc..raz som vyskusala tie hugies economy aj tie sa mi nepacili...najlepsie plienky podla mna su huggies dry alebo premium nedam na ne dopustit a pampers boli podla mna najhorsie plienky...

zlatovlaska123
17. sep 2012

jasné, že jednotka sú pampers! Používala som aj Huggies, no často ich precikal, hlavne v noci, treba ich častejšie meniť. Oproti pamperskám sú dosť pevné a neforemné. Už potom radšej plienky z Tesca tie zelené, s tými som bola celkom spokojná, aj keď tie sú tiež také tvrdšie. Pampers sú fakt najlepšie...aj keď asi najdrahšie 😒

rysauka
17. sep 2012

mala som ich raz a nikdy viac, malý mal z nich vyrážky po zadočku a veľmi dlho som sa ich nemohla zbaviť, nám najviac vyhovovali z Lidlu

nef2702
17. sep 2012

ja som s huggies plne spokojna, ziadne zapareniny ani nic podobne, naopak z pampers som ostala sklamana, boli to jedine plienky zo vsetkych,kt sme skusali, ktore maly vzdy precural, pri huggies sa nam to nestalo nikdy.

lenka_b
17. sep 2012

Huggies som kupila raz, lebo boli v akcii a po mojej skusenosti by som ich nebrali ani keby boli zdarma. Su nesmierne hrube, tvrde a mne zapachaju. Pretekali nam, no proste hroza. Vobec nie dobra skusenost. Tri stvrte balika som vyhodila, lebo som sa nemohla uz zlostit. Malu som prezliekala pri kazdom pocurani. Cele jej to pretekalo. Fuj. Ale mozno ty budes mat ine skusenosti... Toto je len moja skusenost.

fedorkaa
17. sep 2012

Ahojky, ja som bola jedine spokojná s tymi Super dry, no su dost drahe, ale tie economy a premium su nic moc. Najlepšie podla mna su tie z DMka babylove, alebo tie Happy 3D Flexi.

leanax
17. sep 2012

Ja som bola spokojná s Huggies plienkami, lebo Pampers boli stále malé, kúpila som číslo podľa váhy a stále pretiekli, lebo boli menšie, Huggies boli super, aj babylove zDM-ka boli OK...

marllik
18. sep 2012

vyskusala som snad vsetky znacky i Huggies, ale z DM sa mi zdali najlepsie.. Huggies pretieklo, ked som ju dala na noc a maly uz vedel dlhsie spinkat v noci, DMkacke vydrzali i noc..