Sťahovacia bočnica na postieľke - za a proti

tami90
23. júl 2017

Ahojte..chcela by som poradiť pri výbere postieľky pre bábo... Chcela by som vedieť, či má mať postieľka stahovaciu bočnicu, alebo skôr nie.
Potom je tu ešte možnosť výberu 2 bočných palíc. Čo je lepšie/praktickejšie/bezpečnejšie? 😕
Vďaka za názory/radu 🙂

lucy_33
23. júl 2017
Používateľ lucy_33 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lucy_33.

Ahoj. Aj ja som mala túto dilemu, ale teraz som spokojná s tým čo mám. Kúpila som postieľku so sťahovaciou bočnicou, čo mi veľmi pomohlo, či už keď som bola unavená, alebo keď som chcela postieľku "pripojiť" k mojej posteli. Pri kúpe ma ale ešte zastavovali ceny postieľok, s ktorými mi ale pomohla stránka http://www.kuponyzdarma.sk/ . Dúfam že vám to pomôže tak, ako mne. 🙂

denisa098
23. júl 2017

No tak my sme kupili novucicku postielku ,krasnu,zirafka tmavy orech,mala tam spala asi 5 x,inak spala so mnou a ked bola vacsia kupili sme cestovnu aby sa tam neudrela,nakolko bola velmi akcna.Takze u nas drevena nepochodila,len caka na noveho majitela

yanni
23. júl 2017

@tami90 Ak moze poradit zo skusenosti (4 deti), nekupuj novu. Pokukaj po bazare, popytaj sa v rodine. Moze byt, ze ti tam dieta vobec nebude chciet spavat. Kamoske ani jeden syn nechcel byt v postielke, mala ju na odkladanie ozehleneho pradla (jeje slova 😀 ).
Nasa copana spala v postielke 9 mesiacov, potom zacala bojkotovat. Nic nepomohlo. Ani cestovna. Odvtedy (teraz cerstve dva roky) spava na klasickej 200 cm single posteli.
Odporucam ale s posuvnou bocnicou, tycky vyberatelne nemusia byt, rost aby sa dal aspon do dvoch vysok nastavit.
My sme mali staru takmer 40 rocnu este po mne a na nezaplatenie. Stara dobra ceskoslovenska kvalita.

denisa098
23. júl 2017

Ked chces tak ja ti ju mozem posunut za nejaku rozumnu cenu,bola kupena ma mimibazar stranke ako nova,nema ani skrabanec,nadstavitelne vysky ma ale ma vyberatelne tycky.Je uplne ako nova.

reni1512
23. júl 2017

ahoj 🙂 ja mam stahovaciu bocnicu, ale nemam vyberatelne tycky, ak je dieta vacsie a sikovne, prelezie si aj same 🙂 dovtedy som ju vyberala, je to podla mna lepsie v tom, ze ak raz ma spat, tak nebude vychadzat kedy chce, kupovali sme cez net v BA obchode Brenndon, max spokojnost je krasna, biela, vsetci ju chvalia 🙂

sense
23. júl 2017

My sme mali so stahovacou bocnicou ale pouzivali sme ju aby som sa nemusela prehynat cez okraje a rost sa dal nastavit na tri urovne.... a nasa nikdy z pistielky nevyluezla resp ju nepreliezla...potom sme presli v 2rokoch na postel

sense
23. júl 2017

A malu sme postielku uz rovno s prebalovacim pultom neskor sa to dalo rozlozit na klasicku postel a nocny stolik len sme velky matrac dokupili...takze u nas dobra investicia mame to uz 4,5roka a este urcite budeme nejaku dobu vyuzivat

j.a.n.e.7
23. júl 2017

Súhlasím, že stačí postieľka z bazáru, my máme taký darovaný starý československý mulltifunkčný model, je to postieľka s prebaľovacím pultom, ale na bojkot malej sme ju už preskladali na destkú posteľ síce s mrežami okolo, ale je tam aj otvor na vychádzanie. Ešte sa z toho dá poskladať vraj sedačka alebo poličky na stenu 🙂 Keď bola však maličká ,spávala v "trolíku", čo bol taký vozík podobný ako v pôrodnici na kolieskach, manžel ho vyrábal kamošovi a ten nám ho požičal. Ak malá v noci mrnčala, tak som ju v tom ukočíkovala.

tami90
autor
23. júl 2017

Dakujem baby za nazor..len ja chcem urcite chcem novu + matrac... len stale sa neviem rozhodnut ci stahovaciu bocnicu alebo iba mriezky☹ asi tu posuvnu bocnicu zvazujem...👍

evittam
23. júl 2017

@tami90 Urcite sťahovaciu bocnicu. Tie vyberatelne tycky su na prd.😉

zanazz
23. júl 2017

@tami90, ja som mala vyrobený na mieru, mala sťahovaciu bočnicu, mala som posťielku tesně vedla posťele, keď už dcerka bola vetšia bočnica bola vitiahnutá a mali sme vybrané 2 paličky a dcerka v pohode preliezla na moju posteľ a potom sa dostala dole...

ankare
23. júl 2017

Sťahovania bocnica je super. Vďaka nej mame vlastne predĺženú posteľ. Nemusím vstávať na nohy v noci. Nakojim malého poleziacky a on tam spinka.