Spodné prádlo u malých deti

patrisa91
25. júl 2016

Ahojte maminy, chcela by som sa opytat od kedy sa mozu nosit slipky resp. boxerky pre male deti my mame 13 mesiacov a neviem vobec a zaujimalo by ma to? Dakujem

moni244
25. júl 2016

@patrisa91 tak ked nebude plienka, hm, aj ty mas 13 mesiacov a nevies kedy zacat nosit slipy? 😉

henikav
25. júl 2016

Podla mna od chvile ked prestanete nosit plienku

katulienkax
25. júl 2016

No ked už bude vediet cikat na nocniku alebo na záchode predsa🙂 respektíve ked už budete vidiet ze dieta chcete definitívne odplienkovat ale na to musí byt dozrete.

seahorse27
25. júl 2016

Trochu treba zapojit logiku...Ak este tvoje dieta nosi plienky, tak kam mu tie slipy chces obliect? Na plienku? Pod plienku? Ked dieta bude odplienkovane, potom logicky plienku nahradi spodne pradlo....ach jaj 😅

misel0806
25. júl 2016

Pokial uz nema plienku,kludne mozte zacat nosit boxerky 😊

siska53
25. júl 2016

@patrisa91 vsak uplne logicky - ked sa odplienkuje,nie 🙂)

yanni
25. júl 2016

Hihi smejem sa.MY mame 13 mesiacov. kto vsetko "my"? Ak ti ma dieta este plienku, tak co uz pre pana jana riesis slipy? Nasa copana ma 12 mesiacov a "gatky" ma este ani nenapadli. Plienka + body a vyriesene. Ked uz bude "bezplienkova", tak budeme riesit nohavicky.
Takze nechaj deculu cas sa odplienkovat a ked "odhodi" plienku kupuj slipy. Lebo pokym sa odplienkuje moze mat aj o tri velkosti viac. Takze zbytocne uz teraz kupovat.

pribinak
26. júl 2016

Ak chces prať 20x za den, tak mu tie slipy daj aj dnes

Ale inak dobra otazka takto z rana na pobavenie