Špecifický rozmer postieľky

lyenka
8. nov 2011

Neviete mi prosim dat tip na postielku pre babo maximalnej sirky 55cm s polohovatelnym rostom? 🙂 nasla som od firmy Klups ale je velmi uzka 40cm a to sa mi zda velmi malo 😒 dakujem krasne za info 🙂

katy1979
8. nov 2011

@lyenka no uzsie su vacsinou kolisky ci prutene kose. jedine asi zuzit 60-ku. taky velky problem by to nemal byt a matrac a rost dat urobit v calunictve na mieru. nie je to nejake drahe. alebo si dat urobit celu postielku stolarovi.

anjelicek26
8. nov 2011

@lyenka - taku sirku ma koliska - to je tak do 6 mesiacov alebo pruteny kos ako pise @katy1979 My sme mali rovnaky problem, v spalni obrovska postel a postielku som tam nenapchala, tak spal maly v kosiku, kuk foto v albume co ma maxik domenka. Je to pekne a on tam spaval do 8 mesiacov, potom isiel do vlastnej izbicky.

Tych 40cm je rozhodne malo na postielku s mrezami, by sa ti tam mohlo babo skaredo zaseknut 🤐

lyenka
autor
8. nov 2011

@katy1979
@anjelicek26 dakujem vam 🙂 ked sa nepodari nic najst tak maly bude spinkat aj v noci v prutenom kosi, ten mame v plane kupit, aj ked asi s najvacsou pravdepodobnostou bude spinkat s nami v postely 🙂 ... kolisku sme vylucili, to sa nam zda najmenej prakticke, mm sa chce podujat zmensit starsiu klasicku postielku .... tak uvidime ako to dopadne... stolar nas sice napadol ale to sa nam zdala ako najdrahsia moznost