Spací vak - skúsenosti

kkvetinka80
25. jan 2021

Chcela by som sa opytat, kde ste kupovali spaci vak? Alebo s akym mate najlepsiu skusenost? Dakujem

janba
25. jan 2021

Vsetky sme mali z Lidla, za mna spokojnost 🙂 ani maly sa nestazoval 😃

lenuska9999
26. jan 2021

Mám z Lidlu ale aj z iných obchodov. Najviac mi vyhovujú tie, ktoré sa zipsuju v predu. Tie so zipsom na boku mi prídu menej praktické

andreatytler
26. jan 2021

@kkvetinka80 Ja kupujem z internetu Amazon.
Mne vyhovuje zips na boku ale za mna je najdolezitejsie aby bol odopinatelny na pieckach. Mala som taky co bol ako vesta ze rucicky trebalo prestrcit cez rukavove otvory a to nasho velmi rozculovalo a vzdy pri tom plakal a vzpieral sa.

ikonica
26. jan 2021

Z tesca.. na zapinanie na pleciach a zips na boku... Mala som aj taky co mal vrch ako vesta, ale prerobila som na zapinaci, tazko sa tam davali rucky a msla sa mi potom budila.. videla som nejake take aj v pepcu a kiku...

zuzanaete
26. jan 2021

Kupovala som grobag spacie vaky. Maju rozne hrubky presne oznacene (tog).

minimilan
26. jan 2021

Mala som tri spacie vaky pre syna. Jeden obyčajný z detského obchodu (značku si nepamätám), druhý GROBAG z e-shopu, tretí z Lidlu. Za mňa jednoznačne grobag. Cena je vyššia, ale to sa nedalo porovnať s tými dvoma. K vaku grobag som dostala aj teplomer a podrobný návod, ako dieťatko obliekať do vaku pri jednotlivých stupňoch. Tiež tam boli info, aká je hrúbka vaku a do koľkých stupňov je vak určený.

lienkalenka546
3. nov 2022

Ahoj teraz asi táto tema bude opat aktualna , ja som skusila viac pretoze mi bolo luto dat za to vela penazi a ked sa mi už treti lacny rozparal a bol cely zažmolkovaný tak som nakoniec kupila na Loveki- Sleepee a teda musim povedať že sa na to nechytá žiadny vak, kvalitou uplne top, je termoregulačný čo je asi dosť dôležité pri spacom vaku nech sa dieťa neprehreje a je jediný ktorý moje dieta znesie. Mrzí ma že som utratila peniaze za lacné vaky , mohla som rovno kupiť sleepee a bolo by. A uplne naj ze maju aj nohavicové a tie su ako overal. za mna jednotka co sa tyka ceny a kvality