Smrad z plienok Tesco

julca66
17. feb 2016

Chcem sa spýtať či niekto kupuje tesco zelené plienky, lebo ja som kupila teraz prvý krát 3 a strašne smrdia, akoby boli niečim napustené, či je to len náhoda alebo všetky tak smrdia.Ďakujem

franzziska
17. feb 2016

no napriklad 1tky a 2tky nesmrdeli vobec...to co citis v 3ke je este nic oproti tomu jak smrdia napr pampers...takze tesco sa este da 😀 😀

julca66
autor
17. feb 2016

@franzziska No ja som mala praveže doteraz pamper a tie my vonaju takže neviem či to neboli len nejaké vadné tie tesco či tak majú vonať. Ale dik 😉

adriana8279
17. feb 2016

Ja som kupila zelene tesco ale 2 ky, a nesmrdia. inak kupujem zlte tesco a su este aj fialove - tie su vyrobene v nemecku ako aj tie zlte, a tie su pre nas najlepsie.

kikuskar5
17. feb 2016

My pouzivame len Tesco, od zaciatku, bez vynimky. mali sme aj rozne pampers, ale tak neskutocne nam smrdeli a vadili, ze uz nikdy 🙂

franzziska
17. feb 2016

@adriana8279 fialove su tusim od 3ky ze? a ake su v porovnnai so zelenymi? este som ich nemala 🙂

adriana8279
17. feb 2016

presne tak pampers kupovane na SK su polskej vyroby a nam tiez vobec nesedia. tie sa predavaju v AT su vyrobene v rakusku a su uplne ine. ja som vyskusala uz aj dm aj lidl aj ine a zatial naj su tesco tie zlte 1,2. fialove este nemam odskusane.

adriana8279
17. feb 2016

@franzziska este ani ja som ich nemala, lebo sme zatial pri 2 kach ale su takysto vyrobene v nemecku ako aj tie zlte, tak ja dufam ze budu take iste ako 1,2 ky. ano su od 3 do 5 cislovane. a tie zelene su vyrobene v CR tak preto su ine.

misel0806
17. feb 2016

@julca66 ja som ich mala raz a stalico nie kvoli tomu ze by smrdeli a mali sa mi po nich vychadzal a boli malo absorbacne na moc hned bol precikani. Spokojna som bola zo zelenimy pampers tie vonaju alebo hugiess plienky😊☺😊

zuzanaete
17. feb 2016

Ja na zelene tesco plienky nedam dopustit. Najprv sme mali biele pampers, potom rakuske zelene pampers (menej smrdeli=menej chemie), ale odkedy som vyskusala tesco, tak jedine tesco. Minule manzel omylom kupil zelene pampers a smrad neskutocny.

chiara189
17. feb 2016

U nas pampers zelene top. Z lidla sme kupili na skusku ale oproti pampers vobec nesaju. Ale maly sa nevyhadzal zatial zo ziadnych

veronicka1901
17. feb 2016

ja pouzivam tesco plienky velkost. 4, ziadny zapach som nezaznamenala :D

kondaska1
17. feb 2016

ja som doteraz pouzivala babylove z DM-ky ale posledne 2 tyzdne mi pocikane vyslovene smrdia...uz som kupila na skusku toujours z lidla tak uvidim

8291
17. feb 2016

@misel0806 presne ja som malej od narodenia kupovala pampers premium care a pre nas sú to plienky č.1.maximalna spokojnosť.Lidlacke sme dostali boli hrozné.potom som sa dala nahovoriť na Tesco biele vraj sú super-no pre nas jedna veľká katastrofa,malá mala vždy vlhku riťku a šušu a samozrejme hneď červenú,to nehovorim o tych lepiacich pásikoch,veľmi nemotorné,zle sa odliepali a ked sa dostal malej na kožu,tak jej urobil az podliatinu ako som ho odlepovala. sme sa k premiovkam.Potom som sa dala nahovoriť na zelené sovičkovske Tesco,absorbovali fajn,len sa malej rolovali na páse a vždy mala potom pod bruškom dotlacený pás,ale začala sa mi po nich vyhadzovať a pocikaná plienka mi hrozne smrdela akoby stuchnutý močom,co teda pri pamperskach som nikdy nemala.tak som sa nato vykaslala a už neexperimentujem.my používané veľkosť 4

luciacv
17. feb 2016

Ahoj, aj nám zelené tescové smrdeli, boli vyrobené v ČR. Teraz nedávno sme dostali fialové, vyrobené v Nemecku a tie boli super. Inak bežne používame Baby-Baby (Kaufland, Billa, 101 drogerie).

8291
17. feb 2016

@julca66 aj štvorkové, zelené sovičkovske tesco plienky hrozne smrdia,ked sa dieťa vyciká,normálne to aj cez pančuchy a tepláky bolo cítiť ako malá behala,len taký puch išiel zanou

mamulibabuli
17. feb 2016

Mne najkrajsie vonaju oranzove pampersky

brisingr
17. feb 2016

Ahoj, my pouzivame tesco zelene 4-ky a som nadmieru spokojna. Tesco a Lidl pouzivam na den a na noc Pampers a uplne nam to vyhovuje. Ziadny smrad som nikdy nezaznamenala

kuceravasue12
17. feb 2016

@julca66 ahoj, my sme skúsili rôzne plienky a podľa mňa páchnu všetky...hocikedy keď som vyvetrala a stále som niečo cítili, hľadala som zdroj a vždy to boli plienky. Aj pampersky...

seahorse27
17. feb 2016

My sice tieto Tesco nepouzivame, ale mne strasne smrdia zelene Pampers, ked su pocikane - to je neskutocny smrad....inak by mi asi vyhovovali najviac, ale ten smrad asi nepredycham...

brckava36
17. feb 2016

@julca66 ja som ich kupovala kedysi a nikdy som smrad nezaznamenala. A ked som kupovala teraz asi pred tyzdnom,tak strasne takym niecim chemickym mi smrdia.