Skúsenosti s kupovaním plienok cez internet

randrea
11. apr 2012

Ahojte, zvyknete niektora kupovat plienky cez internet? Ake s tym mate skusenosti? Cez aku stranku nakupujete? Dakujem

bambinkaa
11. apr 2012

odporucam feedo.sk super zabalia wsetko, nielen plienky sme kupovali, ale aj kase, vyzivy, prikrmy, take co nezozeniem inac napr. jahnacinu, kralicinu, telacinu. Z vyziv cucoriedky, alebo nejake ovocne mixi drobnejsie decove na cesty. Napoje tiez dosli bez poskodenia. Veeeeke plus, ze tam maju pri kazdom vyrobku etiketu, da sa zvacsit a vidim, ze ci tam nie je cukor, umele prisady, sol atd. Inak super komunikacia cez net. Maju super ceny na plienky. Ale nejlepsie objednat toho viac a potom mas dopravu zadarmo. prijemny den Ti prajem 🙂

31majka12
11. apr 2012

Ahoj my kupujeme na mall.sk
Stale maju dobre akcie a vzdy sa to oplati.
A aj z mojalekaren.sk
Odtial preto,lebo nad 42eur je postovne zdarma 🙂

sirael
11. apr 2012

Ja tiez odporucam feedo, uz sme cez nich niekolkokrat objednavali - vzdy spravime vacsi balicek - plienky, UM, vlhcene obrusky, vtedy je doprava zdarma a vzdy balik dodaju velmi rychlo a spolahlivo 🙂

kerynka87
12. apr 2012

tiež odporúčam feedo. nájdem tam všetko čo potrebujem od plienok, cez utierky, prebaľovacie podložky, um.mlieka, výživy, nápoje, výživy, kaše... ja čo som potrebovala to som tam našla.. dobre sa s nimi komunikuje, a tovar dodajú rýchlo a bez poškodenia. Tiež nakupujem tak že nakúpim toho viac aby som mala dopravu zdarma a ceny sa nedajú porovnať s tými v obchode.

klincek
12. apr 2012

ja som kupovala na www.najlacnejsieplienky.sk a bola som spokojna. ale kase sa tam velmi neoplatia, ine prikrmy neviem, nekupujem, varim doma.

kvetinka211
12. apr 2012

@randrea by sme objednavali 2x cez mall.sk a vsetko v pohode, rychlo prisli kurierom a na dobierku... vtedy ale mali akciu a dopravu zdarma, takze to vychadzalo najlacnejsie ... dalsi raz sme vystihli akciu v tescu, zasoby mame doteraz, ale asi uz budeme pomaly doobjednavat ... treba ale vzdy pozret momentalne ponuky, stale sa to meni ... rozmyslam aj nad tym feedom, ale vlhcene obrusky pouzivam dmkove, takze by som musela nakupit vela hippiek, ktore papame len obcas ... uvidime, mozno pred dovolenkou urobime vacsi nakup ...

mis_ka
12. apr 2012

@randrea casto kupujem cez mall.sk, najma ked maju zlavy a dopravu zdarma, ako aj teraz. odporucam.

megan_
1. okt 2012

Ja som dnes nakúpila na www.bella4you.sk . Vybrala som si osobný odber v BA tak že som to mala hneď v deň objednania. Nakúpila som od plienok po vlhčené obrúsky a kozmetiku. Doteraz som nakupovala v predajniach ale takto vyšlo oveľa lacnejšie 🙂