Skúsenosti s kozmetikou Hipp

kristinka1234
13. jún 2013

Ahojte mamičky , chcela som sa opýtať .....ktorá z vás využíva pre svoje mimi kozmetiku Hipp? aké máte skusenosti ? Ja používam od narodenia Johnsons ale velmi nam nepasuje tak chceme zmenu a celkom sa nam pozdáva hipp zatial sme tuto kozmetiku nevyužívali tak sa chcem najskor opýtať 🙂 Dakujem za odpovede 🙂

zuzimia
13. jún 2013

Mne sa osvedcilo telove mliecko a krem na tvaricku. Neosvedcil sa mi krem proti zapareninam. Ine z Hipp sme nemali.

mariakajelova
13. jún 2013

Ahoj, ja sa môžem k tejto kozmetike vyjadriť jedine pozitívne. Používame šampón a sprchovací gél na telo a vlasy. Nám vyhovuje po každej stránke. S Johnsons nemám ani ja dobré skúsenosti.

tisa82
13. jún 2013

Ja síce túto kozmetiku nepoužívam, ale naša pediatrička povedala, že práve Johnson výrobky majú najviac alergénov... neodporučila nám ju. Ale každé dieťa je iné, niekomu môže vyhovovať, niekomu nie. Ja používam kozmetiku zwitsal a dobre sa mi osvedčila aj bubchen.

miracle
13. jún 2013

Mam velmi rada tuto kozmetiku - pouzivame penu do kupela, sampon, telove mydlo, krem do zimy, vlhke utierky. Jednoznacne odporucam. Prijemna nevtierava vona, neobsahuju parabeny, PEG ani mineralne oleje.

arizona
13. jún 2013

hipp - používali sme, len spokojnosť, žiadne problémy 😉 na niektoré johnsons (olejové) mal malý alergiu 😒

sarisanecka
5. dec 2018

@tisa82 možem sa opýtat kde ju nakupujete?