Skladacia a cestovná ohrádka - rozdiel

hanaxxx
26. jan 2022

ahojte, prosim vas je nejaky rozdiel medzi skladacou a cestovnou ohradkou, alebo je to to iste a len to obchodnici inak nazyvaju? chcem kupit ohradku na bezpecne "odlozenie" dietata na chvilu a bolo by fajn, keby som ju vedela aj pomerne jednoducho premiestnit z obyvacky do kuchyne (ale nie je to podmienka). A este otazka, je to stabilne, ked sa dieta zacne stavat a chytat sa okrajov? Pripadne nejake odporucenie konkretnej ohradky? dakujem vam.

anitaartis
27. jan 2022

@hanaxxx ahoj neviem aký je rozdiel medzi skladaciu a cestovnou ale myslím že je to to isté viac menej...ak máš ešte novorodenca najlepšie je vybrať takú,kde máš aj tu stredovú plošinou ako pre úplne maličké bábätko,to potom za pár mesiacov odzipsujes a máš normálnu postielku- obrázku.nas tam aj spával veľakrát keď som ho nedala hore so jeho postieľky.obycajne majú kolieska na jednej strane takE posúvať to môže ľahko z izby do izby ak máš priestranné miestnosti.skladat nemusíš.my máme takú,kde máš aj na vrchu prebaľovacia stôl tak to je tie veľká pomoc,aby som nemusela prevalcovať na gauči zohnuta kvôli krizom...pošlem obrázok ktorú máme my....🙂

anitaartis
27. jan 2022

@hanaxxx ešte ak môžem poradiť nekupuj príliš veľkú lebo to zaberá veľa miesta,takE taká menšia úplne stačí naozaj na odloženie babatinka,prebalenie,prípadne spinkaniw...toto je Graco contour Electra with changer

anitaartis
27. jan 2022

@hanaxxx tera ma.napadlo že tou skladaciu asi myslia toto....🙂

hanaxxx
autor
27. jan 2022

@anitaartis dakujem, chcela som 100x100 ale led som to odmerala v kuchyni, fakt je to velmi velke