Šampón na kučeravé vlásky

andreasiskova3
31. aug 2016

Ahojte, potrebovala by som radu a vašu skúsenosť so šampónom pre kučeravé vlásky. Moje obe dcérky majú kučeravé, jedna má väčšie kučierky, druhá má drobné ruličky. Keď ich češem, tak spodok vláskov sa veľmi ťažko rozčesáva. Máte nejaké overené typy na dobrý detský šampón na takéto vlásky? Ďakujem

vierocka888
1. sep 2016

@andreasiskova3 ahoj, ja odporicam zlaty Gliss Kur. Maju aj vynikajuce masky a oleje na konceky, ktore su pri kucerqvych vlaskoch suchsie, nez u rovnych vlasov.... urcite odporucam vyskusat 🙂

sewie
1. sep 2016

Ja mam svoje prirodzene kucerave a odporucam precesat ich ked je na nich kondicioner suche necesat vobec nicia sa tak velmi a mne napriklad od loreal elseve vyhovuju alebo hociaky na suche vlasy...😊

andreasiskova3
autor
1. sep 2016

Po pozerám ich v drogérii, len či sú vhodné aj pre dvojročné deti? Hádam by aj mohlo byť, aspoň na tie končeky nejaký ten olejček.

ajsa20
1. sep 2016

no ako kucerava viem zhodnotit, ze sampon je uplne nepodstatny, podstatna je maska na vlasy. Vlasy klasicky umyt a potom dat masku, ale VZDY, po kazdom umyti. po par tyzdnoch sa vlasy prestanu uzlit. Samozrejme kym je na nich maska tak precesat, zmyt a este vlhke sa mozu znova precesat. Potom uz zial sa velmi cesat nemozu, pretoze sa natahuju a viac zamotavaju, pripadne nastriekat kondicioner na suche vlasy a tak cesat.....ale co sa tyka detskej kozmetiky, tak to neviem, pisem z vlastnej skusenosti na mojej hlave :D

ajsa20
1. sep 2016

ale myslim si ze ked das detsky sampon a na to hociaku masku, malo by to byt v poriadku, pretoze maska sa aj tak nedava na pokozku hlavy

andreasiskova3
autor
1. sep 2016

@ajsa20 to je pravda veru. No niečo teda vymyslim. Ďakujem za rady

majic
1. sep 2016

@andreasiskova3 ja odporucam tekuty olej od Joico, mam ho od svojej kadernicky, vlasy predtym pochlpene rozcesem raz dva, vlasy nemasti, su jemnejsie ,je to cisty keratin. kupit sa da tu https://www.notino.sk/joico/k-pak-color-therapy... pisu sice ze na farbene, ale maminky ho pouzivaju aj na detske vlasky

andreasiskova3
autor
1. sep 2016

@majic ďakujem