S akým kresielkom ste spokojné?

lucia211
8. jan 2016

Dobrý deň, smiem vas poprosiť o radu? Ake kresielko alebo lehatko ste použivali alebo použivate vy a ste s nim spokojné? Či s vybráciou, alebo len hojdacie, s melodiou či bez. Toľko som už toho na internete pozerala, že už som zmätená....Ďakujem 🙂

8291
8. jan 2016

My sme mali toto Graco ale trošku staršiu verziu.maximalne spokojní.tri polohy sedadielka:sed,pololah a lah.sedadlo sa dá odpojiť a je z toho stolička,8 rýchlosti hojdania hoci my sme vyuzivali len tri,lebo mala bola fifip pierko a pri väčšej rýchlosti by lietala,hrá to tuším 7 melodii aj to Bach a Mozart😃 ale malú to veľmi ukludnovalo,je aj vybračne a v ked v ňom sme začinali aj s prikrmami veľmi je pohodlne-myslim si lebo mala v ňom bola veľmi spokojna,teraz som ho požičala kamoške,lebo je ešte 8 mesiaci v zaruke tak nech fičí,no samozrejme nieje nato aby dieťatko vnom bolo pol dňa.mala bola v ňom vtedy ked nespinkala a chcela byt primne a ja som mala roboty,variť žehlit....A hlavne absolútne nevyžadovala nosenie na rukách a ani teraz veľmi na euky nechce ist.

autumn11
12. jan 2016

my sme mali kreslo Bright starts do 11 kg. Bolo tam sest melodii, 10 urovni hojdania a bolo polohovatelne. Zvuk sa dal aj stisit. Maleho to pekne uspinkalo. Ale uz ked bol vacsi cca.5 mesiacov, tak ho to moc nezaujimalo. Chcel sa uz motat po zemi.V kresle bol uz nespokojny. Ale na ten zaciatok to bolo super, ked som si potrebovala porobit veci okolo domacnosti.

laura0107
12. jan 2016

No ja pridavam moju skusenost..mali sme doma vibracne bright stars,.u babky sme mali hojdacie...moja mala nechcela byt ani v jednom,vydrzala max 2 minuty..ani ako mimi ani ked uz bola vacsia...chcela sa jedine nosit na rukach...takze toto bude urcite zalezat ake mas babatko...videla som aj take co v nom vydrzali v pohode polku dna,,,no ta moja nemohla ani citit... 🙂 🙂 ☹