S akou podložkou do vaničky ste spokojné?

rora
6. sep 2011

Ahojte mamicky, chcela by som sa spytat ako kupete babatka, ci mate plastovu alebo penovu podlozku (alebo viem aj o latkovej) a ako ste s nou spokojne. mne sa totiz ta plastova zda strasne tvrda a bojim sa aby to babatku nebolo nepohodlne alebo neprijemne na nej lezat, tak som kupila penovu, len ta ked nasiakne vodou aj tak budem musiet asi babo podopierat rukou a umyvanie bude obtiaznejsie, comu som sa chcela vyhnut. v predajni mi ukazovali este aj taku latkovu, co sa uchopovala o vanicku, len to sa mi zdalo asi ako najhorsie riesenie, lebo babo by bolo vysoko a este by som ho musela tiez dost odruky pridrzat... Co vyhovuje pri kupani vam?

iinuska
6. sep 2011

my sme podlozku na kupanie nepouzivali vobec 😉

andika10
6. sep 2011

ja som používala tú penovú ako zo špongie

ginger_fox
6. sep 2011

ja som tiez ziadnu podlozku nepouzovala 😅

martinka17
6. sep 2011

my sme mali takú kovovú konštrukciu a na nej natiahnutá frote látka, bola suuuuper, malý bol pohodlne rozvalený, hlavička dostatočne nad vodou a zároveň sa ľahko ošetrovala (tá látka sa ľahko dá stiahnuť a oprať)

lulu19
6. sep 2011

ja mam taku tu gumenu s tymi prisavkami a je super ja som to ocenila hlavneked bol maly este maly 🙂 🙂 🙂

luba142
6. sep 2011

do malej vanicky sme nepouzivali podlozku ziadnu, jednou rukou som babatko drzala popod hlavicku pod pazuchou adruhou umyvala 😉
ked sme zacali vo vani tak som mala tiez taku kovovu konstrukcu potiahnutu latkou

provoke
6. sep 2011

Ahoj rora, my sme tiež používali rovnako ako andika10 tú penovú špongiu, a tá bola super. Teraz ju používame aj vo veľkej vani, aby sa dcérke nešmýkalo. Nevýhodou ale je, že keď je mokrá tak je ťažká a nám sa pri žmýkaní potrhala :(

katrinka8
6. sep 2011

Ahoj, my sme si kupili povodne tu kovovu s frote latkou, ale nepouzili sme ju ani raz 😀 Ked sa malicka narodila, tak mi bolo najprirodzenejsie kupat ju len tak, v rukach. Nevedela som si ani predstavit, ako mam tu podlozku vlastne pouzit 😀

lucia20
6. sep 2011

neviem, ci sa dobre chapeme. ale ja som osobne mala latkove lehatko do vanicka bola som veeeeeeeeelmi spokojna. pripajam foto, aby sme sa pochopili..

sisaha
6. sep 2011

ja teraz poviem iba za seba. Nieco podobne ako pripojila obrazok lucia20 som mala doma, ale pouzila som to iba raz. Zda sa mi to neprakticke. Dieta aj tak nenechavas dlho lezat vo vode. Jednak jeho pokozka sa rychlo vysusuje, jednak hlavne v zime je dobre dieta rychlo okupat a sup zabalit do uteraka. Ja som mala hlavicku dietata polozenu na predlakti lavej ruky a pravou som rychlo namydlila, oplachla a sli sme z vanicky von. Takze ziadna podlozka.

azarijka
6. sep 2011

toto mame aj my ako ma lucia20 ... spongiu som moc nechcela ze to aj tak dlho schne, prislo mi to take "nehygienicke" (ja ani na umyvanie nepouzivam spongie), a to plastove sa mi zdalo tvrde...

luciferkax
6. sep 2011

ja mám takú tvarovanú velku špongiu v tvare macíka 🙂 neviem si jju vynachváliť 🙂 teeda pri provm som nepoužívala žiadnu, ten bol vo vode rád, ale mladší reve , vrieska, hádže sa abojím sa, aby sa nepoudieral.. ked ho položím na špongiu, tak sa nebojí 🙂

gabuci
6. sep 2011

Ja som mala podobnu ako luba 142,no moc som to nepoužívala.Je to dobrá vecička,tak asi prvých pár dní som to mala vo vaničke/pri druhom dieťatku vôbec,mám to niekde odložené skoro ako novú/potom som ich umývala ako luba142,jednou rukou som bábo chytila,druhou umývala,raz-dva aj obrátila,nerobilo nám to problém.

misicka3
6. sep 2011

ja som mala tiez tvarovanu spongiu a mala ju zboznovala, skusali sme aj lehatko,ale tam nechcela byt , na spongii bola rada, 🙂

lucka1987
7. sep 2011

aj ja som si kupila to spongiovite lehatko na radu znamich a inych mamiciek... 😉

dani84
20. sep 2011

aj ja mam to spongiovite lehatko 🙂

pimpa
21. sep 2011

jednoznacne spongiova

gilmorka
21. sep 2011

ahoj. Ja som si kupila taku penovu este pred porodom,ale nepouzila som ju doteraz ani raz. V porodnici ma naucili,ako drzat babo jednou rukou a druhou umyvat a podla mna tam ta podlozka pri kupani hlavne zavadzia. Ale pred porodom som sa toho dost bala, ci budem vediet kupat. Ale je to v pohode.

iljanka
21. sep 2011

Ahoj, my mame tvarovanu vanicku a neviem si vynachvalit. Nemusime pouzivat ziadne podlozky a mala je v nej v pohode aj teraz, ked je starsia....

wvwvw
21. sep 2011

ja som si tiez kupila taku penovu podlozku - takeho macika. krasne sa nam s nim kupkalo a pouzivame ju doteraz. zda sa mi to lepsie ako tie vsetky plastove...

spalka
21. sep 2011

jednoznacne ziadna 🙂, velmi rychlo sa naucis ako kupat babo v rukach a bude sa ti to zdat prirodzene

tea333
24. sep 2011

my sme kupili lehatko, podlozku, ale nakoniec som maleho drzala iba na rukach.chvalabohu som kupila vedierko, to je to najlepsie co mozes urobit.maly sa tam citil skutocne dobre (ako v brusku) a kupanie bolo jednoduchsie 🙂