Rýchlovarná kanvica s termoreguláciou

xxstanulkaxx
14. okt 2018

Ahojte babenky. Chcela by som sa opýtať používa niektorá z vás kanvicu s termoregulaciou na ohrievanie vody. Ak áno akú značku? Máloktorá ma totiž ohrev na 40°C. Ste spokojná. Ďakujem za odpovede

norulakp
14. okt 2018

a na co je to dobre?

livka_
14. okt 2018

@xxstanulkaxx ja mam od eta..ma aj na 40. Som spokojna no ma svoje muchy. Objem je 1,7litra. Zadas ohriat na 40 a zohreje presne. Ak mas v konvici cca 0,5l a stlacis na 40 tak to konvica uz presna nieje a zohreje bezne na 50 az 60.

xxstanulkaxx
autor
14. okt 2018

@norulakp ide mi hlavne o noc... Ze stlačím ohreje vodu na 40stupnov hodím mlieko a papáme nemusím stále skúšať ci je dobre ohriate

lienka9
14. okt 2018

@xxstanulkaxx neoplati sa potom radsej kupit ohrievacku na flase napr od avent..?? my ju mame a u nas frci kazdu noc.mozem ju mat priamo pri postielke je tichucka..my mame kanvicu s termoregulaciou ale su dost hlucne asi ako kazde kanvice a dlho to trva..ja si takto pripravim mlieko do flase, tu dam do ohrievacky a pekne sa mi tam nonstop ohrieva na 40C pokym nepotrebujem..potom iba zamiesam s UM a hotovo.30sekund cela praca

xxstanulkaxx
autor
14. okt 2018

@lienka9 akú fľašu dávate do ohrievačky? Ja mam pocit ze fľaša je teplá ale voda v nej má menej.

lienka9
14. okt 2018

@xxstanulkaxx mame flase od chicco sklenene a aj voda je potom dostatocne tepla..tych 40 je aj tak orientacnych ak to bude plus minus par stupnov sa nic nestane.nikdy som to nemerala,davame tak odoka aj ked vodu v mikrovlnke zohrievame napriklad..v teplejsej vode sa mlieko len lepsie rozpusti ale dietatu nevadi aj ked je voda studensia,samozrejme nie 20stupnova 🙂