Ručná verzus elektrická odsávačka na mlieko

16. aug 2024

Dobrý deň aká odsavacka je lepšia na mlieko ? Rucna alebo elektricka ? S akou ste spokojne?

gejb
16. aug 2024

Jednoznačne elektricka!! Keď aj z druhej ruky, tu kúpiš za pár €.
Nad manuálnou ani nerozmýšľaj....

jenni_p
16. aug 2024

Elektricka, neprides o ruky. Nakvacsi komfort su tie ktore sa daju dat do podprsenky a mas volne ruky. Ja mam lowcost babyono elektricku, ktoru musim drzat, ale odsavala som parkrat, cize mne stacila. Vyberaj podla toho, ci chces odsavat vela alebo len sporadicky,

rivini
16. aug 2024

Elektricka, jednoznacne!

pribinak
16. aug 2024

Električka, je to jednoduchšie a rýchlejšie

jablkovastrudla
16. aug 2024

Za mna rucna, mam obe a mam radsej tu rucnu. Elektricka je v krabici niekde hodena

cecilia29
16. aug 2024

Elektrická

ivangeline
16. aug 2024

Elektricka..

ns994
16. aug 2024

Mala som manualnu. A teda nie nie nie 😃 vravela som si sak naco bohvieco co bude a tak. Ale aj tak. Nebavilo ma to. Furt to stalacat a tak a nevravim, ze aj ruka z toho uz potom bolela 😃 Ak nahodou niekedy budem este rodit tak elektricka.

gr3tch3n
16. aug 2024

V pôrodnici som mala manuálnu,že nech nekupujem zbytočne elektrickú, nie každá ju využije.. a veru rovno z nemocnice sme utekali kupovať elektrickú 🤭 Takže neváhaj,hoc aj z druhej ruky.

kvetinka1918
16. aug 2024

Elektrická

nikdenikto
16. aug 2024

Kúp na bazare elektrickú a neoľutuješ

andulka1988
17. aug 2024

Jednoznačne elektrická,mala som aj ručnú funguje

s_o_n_i_k_e
18. aug 2024

Samozrejme elektricka a naj ak je bez kablov a je do podprsenky a moze sa pritom robit ina cinnost za mna manualna je strata casu. Elektricku mam Medela Solo a do podprsenky Momcozy M5