Rico posteľ s výsuvným lôžkom do detskej izby

ivaaa3
16. nov 2015

prosím vás má niekto skúsenosť s posteľou značky Rico s výsuvným lôžkom???

nomercy
17. nov 2015

Ja ju predávam ako pro-shop, kľudne sa pýtajte, čo treba - rada pomôžem. Náš šofér si z tejto kolekcie bral pre deti poschodovku.

ivaaa3
autor
17. nov 2015

@nomercy je dostatočne pevná?a zaujíma ma aké sú matrace?ďakujem

nomercy
17. nov 2015

@ivaaa3 v každej základnej výbave tejto postieľky sú matrace penové, hrúbky 7 cm takže úplne základné matrace so snímteľným prateľným poťahom. tam je len na tebe čo preferuješ a či matrac potrebuješ, na výsuv by som však ten oporúčala objenať a na vrchné lôžko prípadne nie ale to je fakt na tebe či by ti postačoval alebo nie.

nomercy
17. nov 2015

@nomercy Inak postieľka je pevná, stabilná, nemáme na ňu sťažnosti 🙂

ivaaa3
autor
17. nov 2015

ďakujem veľmi pekne za info a koľko stojí u vás,ďakujem 😉

nomercy
17. nov 2015

@ivaaa3 my máme stránku www.kralovstvodeti.sk neviem v ktorom rozmere ju chceš - kategéria posteľ s výsuvným lôžkom a kolekcia Rico. Pri objednávke je aj koleso šťastia do Vianoc takže môže byť že si vytočíš aj 10% zľavu 🙂 ale je to na tebe od koho objednáš ja som chcela len poradiť 🙂

ivaaa3
autor
17. nov 2015

ďakujem veľmi krásne 🙂pekný deň

nomercy
17. nov 2015

@ivaaa3 jie je za co. Aj tebe pekny den.

ivaaa3
autor
18. nov 2015

Dobrý večer,prosím vás pekne za aký čas príde posteľ,keď si ju objednáme od vás???ako prebieha platba?je možné zaplatiť 1/2vopred a 1/2sumy,pri prevzatí tovaru?a koľko stojí doprava?ďakujem veľmi pekne

nomercy
18. nov 2015

@ivaaa3 píšem IP 🙂

applede
18. nov 2015

@nomercy ahoj, uz cca mesiac hladam postel pre malu....prezrela som XY stranok, ponuk.....najviac som priklonena zatial od Ikey k jednej ...ale tato postel sa mi taktiez paci....a velmi ma prekvapila oviem uprimne aj cena....to skutocne za cca 150e je postel s mtracom?? citam, ze matrac je nejaky zakladny....ale ten sa da casom lahko vymenit....ale je ta postel skutocne stabilna?? poviem to otvorene...nerozpadne ...sa za mesiac??? dakujem moc ...