Rada ohľadom postieľky

13. júl 2024

Ahojte maminky potrebujem poradiť ohľadom postieľky , ide o to že môj sen bol vždy mať keď raz budem tehotná (už sa to stalo pred 7 mesiacmi😁) postieľku okrúhlu a potom oválnu takú rastúcu čo má značka Mimiko alebo Levinfelin , ak to poznáte budete vedieť o čom hovorím… Lenže … sú strašne drahé tak rozmýšľam nad inou , tieto okrúhle rastúce by ma vyšli 600€ a hoci aké iné kúpim do 200€ , ale je to dlho môj sen mať pre bábo takú okrúhlu 😔 rozmýšľam či ju kúpiť alebo nie … no a od vás vlastne chcem aby ste mi povedali svoj názor na dve fotky ktoré dám do komentu že ktorá z tých dvoch je krajšia , ktorá sa vam vizuálne páči viac a prečo.
Ďakujem 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

autor
13. júl 2024
lucia13022023
13. júl 2024

Ja som videla tieto okrúhle postielky, sú krásne ale príde mi, že sú pre miminka do pol roka. Áno viem, že sú rastúce atď, ale proste keď to porovnám s mojim dieťaťom, tak on blúdil po tej postieľke, od 6m v nej stal, potreboval veľa priestoru a myslím, že ťa okrúhla nemá až tak veľa priestoru. Čiže za mňa prvá.

lucilaines
13. júl 2024

Polovica deti v postielke ani nespi. Naozaj ta bud emrziet ak za nu das 600€. Ked tak, popozeraj bazar, tam mozno najdes taku ako chces zs lepsiu cenu.

svokrinjazykmonika
13. júl 2024

Tie okrúhle sú iba také imidžovky. Dobre to vyzerá ale využiješ málo.

beata_k
13. júl 2024

Chapem, ze sen. Ale ak ta to velmi financne zatazi, tak chod na vacsiu istotu o ber klasicku. Ozaj nie kazde dieta akceptuje postielku a je mnoho mam, ktore si daju dieta k sebe do postele lebo nocne dojcenie je tak pohodlnejsie.

autor
13. júl 2024

@svokrinjazykmonika prečo malo ? Ona potom ide do oválnej a ta je do 3 rokov a potom sa zase dá zmeniť ešte na väčšiu , ide mi len o výzor ktorá sa vam vizuálne páči viacej

svokrinjazykmonika
13. júl 2024

Málo, možno vôbec. Možno skončíte všetci v jednej posteli. Ale teda odpoviem že tá okrúhla sa mi veľmi páči. Tiež som ju chcela ale na to nemám 😅

colsami
13. júl 2024

Pred dietatom som si povedala ze nebude spavat v manzelskej posteli. Aj tak som kupovala postielku z druhej ruky, pekna zanovna za smiesnych 45 euro.
A dieta si spokojne spavalo na manzelskej, inak by som ho neuspala nikdy...😃

lindus_esterka
13. júl 2024

Mne sa paci ta okruhla a keby o nej snívam ako ty, tak si ju kupim, z hocijakej inej by som bola nestastna zakazdym, ked na nu pozriem. Navrhujem kompromis - kupit z druhej ruky 😇 kamoska ju ma, a zacala rovno tou druhou velkostou, takto by si vedela usetrit cosi aj na matraci

kubkovan
13. júl 2024

Za mňa okrúhla rastúca, tiež sme nad ňou rozmýšľali, len potom sme si to rozmysleli na rastúcu nika antirefluxnu (viac sa nám pozdáva), cenovo su cca rovnaké. Ak to finančne dáš, tak si splň sen. Pre niekoho zbytočnosť, že zaplatí v podstate za dizajn, ale však pokiaľ si to človek môže dovoliť prečo nie? Ja by som obyčajnú nechcela, nepáčia sa mi a keďže sme na tom šetriť nemuseli, tak prečo si nespraviť podľa seba. 🙂

adabise683
4. aug 2024

Krajsia je ta okruhla 😀 ... ak vas to financne nezarazi a je to pre teba dolezite, tak si ju kup ... ja si na takych veciach nepotrpim, takze budem mat obdlznikovu podedenu a peniaze radsej miniem na ine veci ... ale ak by som mala nieco vysnivane a mala by som financie na to, tak si to kupim 😀